Aktuali informacija apie koronavirusą Plungės rajono savivaldybėje

2021-11-15

• Šiuo metu koronavirusas nustatytas 159 Plungės rajone gyvenantiems asmenims. Per praėjusią parą nustatyti 4 nauji susirgimo atvejai. 

VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninės COVID-19 skyriuje šiuo metu gydoma 20 pacientų. Deja, nuo ketvirtadienio situacija blogėjo  – padaugėjo sunkių pacientų, kuriems nedelsiant reikėjo didelės tėkmės deguonies terapijos.

Per savaitę (lapkričio 8–15 d.) mirė 4 pacientai 71–84 m. amžiaus. 3 iš jų turėjo rimtų gretutinių ligų.

•  VšÄ® Plungės rajono greitoji medicinos pagalba per praėjusią savaitę gavo 11 iškvietimų dėl Covid-19 ligos. 9 pacientai pristatyti į VšÄ® Plungės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

Iš viso gauta 13 iškvietimų dėl aukštos kūno temperatūros ir / ar kosulio / dusulio. Iš jų į VšÄ® Plungės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių atvežta 11 pacientų.

• Praėjusią savaitę vėl stipriai išaugo deguonies poreikis, nes daugeliui sunkių pacientų, gulinčių COVID-19 skyriuje, reikalinga didelės tėkmės deguonies terapija. O tai lemia didėjančias Ligoninės išlaidas.

Ligoninė spalį dėl visų aktyvaus pacientų gydymo sutartinę sumą viršijo net 67 000 Eur.  

 

 ***

Informuojame, jog VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninėje TEIKIAMOS visos būtinosios ir planinės paslaugos. Gyventojai, turintys galimybių pasus, gali pasinaudoti ir sveikatinimo paslaugomis Ligoninės baseine.

 

Plungės r. savivaldybės administracijos inf. 
Lietuvos statistikos departamento inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.