Aktuali informacija apie koronavirusą Plungės rajono savivaldybėje

2021-11-23

• Šiuo metu koronavirusas nustatytas 128 Plungės rajone gyvenantiems asmenims. Per praėjusią parą nustatyti 8 nauji susirgimo atvejai. 

VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninės COVID-19 skyriuje šiuo metu gydoma 19 pacientų. Situacija skubios pagalbos skyriuje išlieka įtempta, ypač daug karščiuojančių pacientų buvo pristatyta savaitgalį. Stacionarizuoti 6 pacientai, 2 iš jų – Telšių rajono gyventojai.

Per savaitę (lapkričio 15–22 d.) mirė pacientai 52–86 m. amžiaus. 5 iš jų – nepasiskiepiję, 1 mirusysis – 52 metų, turėjo gretutinių ligų. Dar 5 pacientams taikyta didelės tėkmės deguonies terapija, 1 buvo intubuotas.

•  VšÄ® Plungės rajono greitoji medicinos pagalba per praėjusią savaitę gavo iškvietimus dėl Covid-19 ligos. 5 pacientai pristatyti į VšÄ® Plungės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

Iš viso gauta 17 iškvietimų dėl aukštos kūno temperatūros ir / ar kosulio / dusulio. Iš jų į VšÄ® Plungės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių atvežta 13 pacientų.

• Praėjusią savaitę buvo sunaudota itin daug deguonies, nes daugeliui sunkių pacientų, gulinčių COVID-19 skyriuje, buvo reikalinga didelės tėkmės deguonies terapija. O tai lėmė padidėjusias Ligoninės išlaidas.

 

 ***

Informuojame, jog VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninėje TEIKIAMOS visos būtinosios ir planinės paslaugos. Gyventojai, turintys galimybių pasus, gali pasinaudoti ir sveikatinimo paslaugomis Ligoninės baseine.

 

Plungės r. savivaldybės administracijos inf. 
Lietuvos statistikos departamento inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.