Aktuali informacija apie koronavirusą Plungės rajono savivaldybėje

2021-11-29

 • Šiuo metu koronavirusas nustatytas 122 Plungės rajone gyvenantiems asmenims. Per praėjusią parą nustatyti 5 nauji susirgimo atvejai. 

VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninės COVID-19 skyriuje šiuo metu gydoma 19 pacientų. Savaitgalį stacionarizuoti 4 pacientai, jauniausias mažiau nei 40 m. amžiaus. Pacientų amžiaus vidurkis – 47 metai. Visi jie nevakcinuoti, jiems reikalingas dideli deguonies kiekis.

Anestezijos ir reanimacijos skyriuje gydomas pacientas iki 50 metų amžiaus su stipriu plaučių pažeidimu. Pacientas gauna visą reikiamą gydymą.

Per savaitę (lapkričio 22–29 d.) mirė pacientas – 70 m. amžiaus, nepasiskiepijęs, gretutinių ligų neturėjo. 

•  VšÄ® Plungės rajono greitoji medicinos pagalba per praėjusią savaitę gavo iškvietimus dėl Covid-19 ligos. 7 pacientai pristatyti į VšÄ® Plungės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

Iš viso gauti iškvietimai dėl aukštos kūno temperatūros ir / ar kosulio / dusulio. Iš jų į VšÄ® Plungės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių atvežti pacientai.

Sergančiųjų COVID-19 amžius – 26–78 m.

 

 ***

Informuojame, jog VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninėje TEIKIAMOS visos būtinosios ir planinės paslaugos. Gyventojai, turintys galimybių pasus, gali pasinaudoti ir sveikatinimo paslaugomis Ligoninės baseine.

 

Plungės r. savivaldybės administracijos inf. 
Lietuvos statistikos departamento inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.