Įgyvendintas Kulių gimnazijos stadiono atnaujinimo projektas

2019-09-19

Plungės rajono savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su Priekulės savivaldybe (Latvija), įgyvendino projektą „Savivaldos darbuotojų gebėjimų ugdymas ir ryšių su vietos bendruomenėmis stiprinimas Kulių (LT) ir Kalėčių (LV) seniūnijų gyventojų gyvenimo kokybei ir socialinei aplinkai gerinti“, kuris buvo finansuojamas ES Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos  ir Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Už projekto lėšas ne tik buvo suremontuotas Kulių gimnazijos stadionas, bet ir vyko nemažai sporto renginių: tarptautinis futbolo turnyras, vaikų sporto šventė, ripkos varžybos. Kulių gimnazijos moksleiviai ir mokytojai bei bendruomenės nariai dalyvavo sporto varžybose ir šventėse Latvijoje, Kalėčių seniūnijoje. Siekiant paskatinti žmones daugiau judėti ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą, įsigytos šiaurietiškojo ėjimo lazdos. Kulių bendruomenės nariai, vadovaujami trenerio, dalyvavo šiaurietiškojo ėjimo treniruotėse. Kulių gimnazijos moksleiviams ir bendruomenės nariams surengtos paskaitos, protų mūšis „Sveikos mitybos užkratas“.

Tikimės, kad užsimezgusi draugystė ir bendradarbiavimas tarp Kulių ir Kalėčių mokyklų ir vietos bendruomenių  tęsis, bus organizuojamos bendros varžybos bei kiti sporto ir kultūriniai renginiai.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.