„Supermiesto“ aikštelėje skamba lauko instrumentai (nuotraukos)

2018-06-01

 

 

Nekantriausieji jau patikrino savo muzikinę klausą ir gebėjimą groti lauko muzikos instrumentais, kurie balandžio pabaigoje buvo sumontuoti plungiškių pamėgtoje „Supermiesto“ aikštelėje. Oficialiai lauko muzikos instrumentų aikštelė atidaryta birželio 1-ą, Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Susirinkusiesiems koncertavo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mušamųjų klasės mokiniai (mokytojas Edmundas Juška), choreografijos skyriaus šokėjai (vadovai Aida Brazdeikienė ir Giedrius Zaborskis) bei vokalinė grupė „Drugelis“ (vadovė Lina Balbošiovienė).

Dėkoti už lauko muzikos instrumentus reikėtų Plungės miesto vietos veiklos grupei, kuri prisidėjo prie Plungės miesto gyventojų užimtumo ir pagal  Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–19 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įrengė lauko muzikos instrumentų aikštelę bene judriausioje Plungės miesto vietoje.  Projekto vertė – 15322,32 euro.

Rangos sutartis su UAB „Dego“ iš Vilniaus (šiuo metu bendrovė pakeitė pavadinimą į „Percussion play Baltics“, direktorė Eglė Prieskienienė) buvo pasirašyta 2017 metų lapkričio 14 dieną. Aikštelė, atsižvelgiant į visus reikalavimus,  įrengta sulaukus tinkamų oro sąlygų.

„Supermiesto“ aikštelės dalyje įrengti 5 skirtingo švelnaus skambesio lauko muzikos instrumentai, kuriais muzikuoti jau pamėgo mažieji plungiškiai.

Meras Audrius Klišonis pastebėjo, kad Plungėje nuo senų laikų gilios muzikavimo tradicijos, ir išreiškė viltį, jog prie šių tradicijų puoselėjimo prisidės ir lauko muzikos instrumentai. Gal juos išbandę mažieji solistai po to norės groti ir didesniuose orkestruose?

Plungiškių prašoma tausoti „Supermiesto“ aikštelės įrenginius, naudotis jais pagal paskirtį, nelaužyti, negadinti,  ir dėl aplinkinių gyventojų ramybės nemuzikuoti instrumentais ramybės valandomis ar naktimis. Gerbkime vieni kitus. Ateikite dieną ir išbandykite lauko muzikos instrumentų skambesį!


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.