„Lietuvos draudimas“ tęsia „Apsaugok mane“ tradicijas: rugsėjįPlungės rajone visi moksleiviai bus apdrausti

2021-09-07

 

 


Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ – kasmet, kiekvieną rugsėjį, draudžia visus moksleivius nuo nelaimių keliuose. Šios akcijos metu didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Plungės rajono  savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose: visi moksleiviai bus apdrausti, o Savivaldybė kviečia kiekvieną gyventoją atkreipti dėmesį į vaikų saugumą.

Vaikų saugumas – kiekvieno gyventojo rankose

„Kiekvienas rugsėjis – laikas, kai eismas tampa intensyvesnis, o vaikų, skubančių į mokyklas ar būrelius, daugėja. Šiemet, po dar vienų neeilinių mokslo metų, dalis moksleivių grįš į ugdymo įstaigas.  Raginame visus tėvelius savo vaikams prieš naujus mokslo metus priminti elementarius, bet kartais gyvybiškai svarbius dalykus – kaip tinkamai pereiti perėją be šviesoforo, kodėl negalima eiti per gatvę degant geltonam ir raudonam šviesoforo signalui, kaip teisingai vestis dviratį per perėją. Tai gali padėti vaikui reikiamu metu priimti teisingą sprendimą“, – sako „Minijos” skyriaus vadovė Brigita Rumbutienė.

Įvykių pasitiko kasmet

„Apsaugok mane“ iniciatorė, didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, sako, kad per 22-ejus akcijos metus pavyko atkreipti dėmesį ir auginti visuomenės atsakomybės jausmą už kiekvieną vaiką kelyje:

„Kasmet visoje šalyje, visą rugsėjį apdraudžiame daugiau nei 320 tūkst. vaikų  – tiek moksleivių turime šalyje, ir visiems jiems galioja draudimo apsauga. Šios akcijos tikslas – didinti visuomenės dėmesį ir mažinti nelaimių keliuose skaičių. Šiuo metu fiksuojame beveik 100 rugsėjo mėnesiais patirtų nelaimingų atsitikimų ir esame nukentėjusiems išmokėję daugiau nei 40 tūkst. eurų.“, – teigia Plungės  mieste veikiančio „Lietuvos draudimo“  skyriaus vadovė Brigita Rumbutienė.

Nemokamas draudimas galioja automatiškai

Akcijos metu, visą rugsėjį, kiekvienas šalies moksleivis turi nemokamą draudimą nuo nelaimių kelyje. Dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų. 

„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ,ir dėl to tėveliams nieko papildomai daryti nereikia. Jei moksleivis, keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu, šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, tiesiog registruokite žalą „Lietuvos draudimo“ svetainėje arba susisiekite su specialistais trumpuoju telefonu 1828“, – informuoja „Lietuvos draudimo“ skyriaus vadovė Brigita Rumbutienė.

 „Lietuvos draudimas“ yra didžiausia draudimo bendrovė šalyje, savo paslaugas teikianti daugiau nei 588 tūkstančiams privačių ir verslo klientų. Bendrovė užima didžiausią ne gyvybės draudimo rinkos dalį šalyje ir turi daugiau nei 1000 darbuotojų komandą visoje Lietuvoje. „Lietuvos draudimas“ yra ne kartą pripažintas Geriausiu darbdaviu Baltijos šalyse.

 

AB „Lietuvos draudimas“ inf.


 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.