„Apsaugok mane“ jau 19-ąjįkartą rūpinsis saugia mūsų rajono vaikų kelione įmokyklas

2018-08-29

 

Kartu su mokslo metų pradžia jau devynioliktąjį kartą visoje Lietuvoje, o taip pat ir Plungės rajono savivaldybėje, rengiama viena didžiausių saugaus eismo akcijų „Apsaugok mane“.

Kaip ir kasmet, jos iniciatorė – didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Plungės rajono savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose.

Jau dabar savivaldybės darbuotojai prie mokyklų esančias perėjas ženklina ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažį sta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų. Ramiau jaustis gali ir vaikų tėvai: jau tapo tradicija, kad „Lietuvos draudimas“ rugsėjo mėnesį nemokamai apdraus kiekvieną moksleivį 5 tūkst. eurų draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kelyje.   

„Svarbiausia mūsų, suaugusiųjų, rudens pamoka – apsaugoti vaikų, moksleivių keliones, kad namus ir mokyklą jie pasiektų saugūs ir sveiki. Mažieji eismo dalyviai po ilgųjų vasaros atostogų būna išsiblaškę ir mažiau atidūs, todėl visus vairuotojus tradiciškai kviečiame vairuoti atsargiau, o tėvelius – priminti vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę“, – sako  „Lietuvos draudimo“ Vakarų regiono Pardavimų plėtros skyriaus vadovas Giedrius Radikas.

„Lietuvos draudimas“ suskaičiavo, kad 2017 metais šios akcijos metu visoje Lietuvoje nukentėjo 12 pėsčiųjų moksleivių, o iš viso nuo akcijos pradžios – 94 vaikai.

Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas

Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė – didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, kaip ir kasmet, visą rugsėjį visus Plungės rajono moksleivius apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis nukentėtų eismo į vykyje. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų.  

„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams į sigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad nutikus nelaimei kelyje jie žinotų, jog gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo“, – sako „Lietuvos draudimo“ Vakarų regiono Pardavimų plėtros skyriaus vadovas Giedrius Radikas.

Moksleivio, kuris keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu šį rugsėjį pateks į eismo į vykį , tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Užregistravus į vykį , bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

„Lietuvos draudimo“ inicijuojama akcija „Apsaugok mane“ vyksta nuo 2000-ųjų ir yra tapusi rudens tradicija. Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie 1 tūkst. prie mokyklų esančių perėjų, o „Lietuvos draudimas“ iš viso apdraus daugiau kaip 320 tūkst. moksleivių. Akcijos metu planuojama imtis ir kitų saugaus eismo priemonių, kurios padėtų mažinti avaringumą Lietuvos keliuose.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.