„Ačiū, kad buvote kartu ir šventėte Lietuvos gimtadienį!..” Mero padėka

2018-02-19

Nuoširdžiai dėkoju visiems ir kiekvienam asmeniškai, savo darbu, entuziazmu, naujomis idėjomis prisidėjusiems organizuojant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį bei aktyviai dalyvavusiems jo renginiuose! Visų mūsų pastangomis ši didinga šventė buvo prasminga, turininga, turtinga ir linksma.

Nuoširdžiai dėkoju visiems kultūros centrams, švietimo įstaigoms ir bendruomenėms, meno kolektyvams ir solistams už nuostabius renginius, įspūdingus pasirodymus, gerą nuotaiką ir aktyvų dalyvavimą. Verslininkams – už gražias iniciatyvas ir jų rėmimą. Sporto organizacijoms – už „Šimtmečio bėgimą“. Policijos pareigūnams – už nepriekaištingą viešosios tvarkos užtikrinimą, Plungės miesto seniūnijos darbuotojams ir jų talkininkams – už viešųjų miesto erdvių švarą; jauniesiems savanoriams – už pagalbą viešinant šventės renginius. Visiems plungiškiams – už aukštai ir išdidžiai iškeltas trispalves ir įspūdingai papuoštą miestą!

Ačiū, kad buvote kartu ir šventėte Lietuvos gimtadienį! Tikiuosi, kad ši Vasario šešioliktoji ilgam išliks Jūsų atmintyje ir kartkartėmis sugrįš prisiminimuose: „…ir mes Plungėje šventėme Lietuvos atkūrimo šimtmetį!”

 

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.