Įžiebus šventinę eglutę sukurkime kalėdinę nuotaiką ir savo širdyse!

2020-12-04

 

Gruodžio 3-osios vakarą Plungėje, Senamiesčio aikštėje, sužibo girliandomis ir šventiniais – vardiniais! – žaisliukais papuošta kalėdinė eglutė! Kviečiame plungiškius rasti laiko ja pasidžiaugti ir kartu su mažaisiais saugiai pasinaudoti Senamiesčio aikštėje įsikūrusio stebuklingo kalėdinio pašto paslaugomis, taip pat visą prieššventinį laikotarpį kurti šviesią nuotaiką savo širdyse ir laukti Kalėdų išpuošus savo kiemus, priebučius, langus, vitrinas!

Karantinas kiek pakoregavo eglutės įžiebimo Plungėje tradicijas. Paisant apribojimų teko atsisakyti kalėdinės mugės ir koncerto Senamiesčio aikštėje, todėl ir eglutė buvo įžiebta, nepranešus gyventojams tikslaus laiko.

Šiemet prie eglutės puošybos galėjo prisidėti visi bendruomenės nariai, kurie atkreipė dėmesį į viešojoje erdvėje paskelbtą akciją „Sukurk miesto kalėdinę eglę“:  akcijos dalyviams tereikėjo aktyvuoti nuorodą ir registruotis kartu su šeima, draugais ar darbo kolektyvu, išsirinkti  ir sukurti vardinį žaisliuką, kuris buvo pagamintas, nuspalvintas ir papuošė miesto centre stovinčią eglę. Plungiškiai buvo aktyvūs, nepraleido tokios progos, todėl ir kalėdinė eglutė šiemet spalvinga ir jauki.

Ar laukdami Kalėdų jau atlikote vieną svarbią misiją? Ar jau parašėte laišką Kalėdų Seneliui? Jei ne, tai kviečiame pasinaudoti šventinio pašto paslauga Senamiesčio aikštėje. Stebėkite: vos tik jūsų laiškas bus įmestas į Kalėdų Senelio pašto dėžutę, šventinė eglė nušvis kitomis spalvomis! Tai ženklas, kad jūsų laiškas šiemet tikrai nukeliaus pas Kalėdų Senelį!

Plungės rajono savivaldybės gyventojai ir į miestą atvykę svečiai kviečiami ne tik fotografuotis prie eglutės, bet ir atkreipti dėmesį į išradingai papuoštas Plungės, seniūnijų miestelių bei gyvenviečių erdves. Už gražiausias nuotraukas laukia smagūs prizai.

Tikimės, kad įžiebus Kalėdų eglutę švenčių laukimas dar labiau suartins žmones, o panaudojus išmaniąsias  technologijas dosniai pasidalinsime sukurta šviesia nuotaika.  

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Stasio Buitkaus nuotraukos

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.