Į Virkšų kaimą veda asfaltuotas kelias!

2021-08-10
 
 
  
Rugpjūčio 9 dienos popietę prie ženklo, žyminčio Virkšų gyvenvietės pradžią, susirinko beveik visi šio kaimo gyventojai – čia iškilmingai perkirpta simbolinė atnaujinto kelio atidarymo juostelė, po to pašventinti atstatyti kryžiai, žymintys senąsias Getaučių kaimo kapinaites.

Seimo narys Jonas Varkalys pasidžiaugė maloniomis akimirkomis, kai po atliktų darbų galima atvykti į  užbaigtą objektą ir įvertinti teigiamas permainas.

„Norėčiau, kad tokių keliukų Plungės rajono savivaldybėje būtų kuo daugiau“, – linkėdamas saugiai naudotis keliu, vedančiu į Virkšus, kalbėjo J. Varkalys.

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis sakė girdėjęs, kad Virkšuose sodybos graibstomos naujakurių, o tai reiškia, kad ši gyvenvietė yra patraukli ir turi gerų perspektyvų.

Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas pakvietė perkirpti simbolinę asfaltuoto kelio atidarymo juostelę. Kelią ir juo keliaujančiuosius palaimino Žemaičių Kalvarijos Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikos rektorius Jonas Ačas ir Platelių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus parapijos kunigas Klemensas Jaraminas.

Žemaičių Kalvarijos seniūno Liudo Griciaus akimis, Virkšai – pati geriausia ir gražiausia seniūnaitija, kurios gyventojai priklauso net 3 parapijoms.

„Daugiau Virkšams nieko ir nebereikia – svarbiausia, kad turime gerą kelią, o visa kita patys savo jėgomis pasitvarkysime. Išsaugojome ir turime savo artezinį gręžinį, turime daug gražių sodybų, žirgyną, labirintų parką, naujų gyventojų. Virkšuose dar neįkurta bendruomenė, bet čia gyvenantys žmonės labai kaimyniški ir geri“, – kalbėjo L. Gricius.

Naudodamasis proga Žemaičių Kalvarijos seniūnas padėkojo kelią į Virkšus atnaujinusiam bendrovės „Plungės Jonis-S“ kolektyvui: direktoriams Vidmantui Jonikai, Sauliui Saukai, Rimui Račinskui, darbų vykdytojui Romui Ivinskui.

Kelio į Virkšus (1,16 km) darbai kainavo 660216,3 eurų (su PVM): buvo suformuoti kelio pagrindai ir nuovažos, pastatytos pralaidos, paklotas asfaltas. Iš tiesų visi numatyti darbai buvo užbaigti jau praėjusiais metais, tačiau Lietuvoje paskelbus karantiną kaimo šventės teko kiek palaukti.

„Žiema patikrino „Plungės Jonis-S“ darbą – asfaltas niekur neįtrūko!“ – džiaugėsi į būrį Virkšų gyventojus sukvietęs L. Gricius.

Tą pačią dieną buvo pašventinti senosiose Getaučių kapinėse atstatyti kryžiai, sukalbėta malda už mirusius Getaučių ir Virkšų kaimų gyventojus.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.