Š velninamos karantino sąlygos prekybininkams ir paslaugų teikėjams

2020-04-17

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga priėmė sprendimą dėl prekybos ir paslaugų teikimo veiklos atnaujinimo. Pasak sveikatos apsaugos ministro, situacija Lietuvoje jau leidžia švelninti karantiną.

Pirmuoju karantino švelninimo etapu veiklą gali pradėti tik tie paslaugų tiekėjai, kurių veiklai į gyvendinti nereikia ilgo (daugiau kaip 20 min.) kontakto su klientu ir kurie paslaugas teikia stacionariose vietose.

Dirbti jau gali pradėti prekybos ir paslaugų teikimo į staigos, į kurių patalpas galima patekti per tiesioginį atskirą į ėjimą iš lauko. Parduotuvėse turi būti laikomasi griežtų taisyklių: ribojami pirkėjų srautai, laikomasi saugaus atstumo vienas nuo kito.

Prekybininkai į pareigoti užtikrinti, kad į prekybos vietą būtų į leidžiami tik apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys pirkėjai, atvykę ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis.

Parduotuvės į pareigotos prie į ėjimo pateikti informaciją, kad jose nerekomenduojama lankytis rizikos grupės žmonėms, t. y. vyresniems nei 60-ies metų amžiaus ir turintiems lėtinių negalavimų, tokiems žmonėms nerekomenduojama dirbti ir prekybos vietose.

Pramogų ir prekybos centruose ar kitose vietose esančių ne maisto parduotuvių, kurios neturi atskiro tiesioginio į ėjimo iš lauko, veikla ir toliau draudžiama.

Pridedama.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 15 d. sprendimas Nr. V-876 „Dėl Covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių prekybos ir paslaugų teikimo vietoms”.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.