Š velninamos apsilankymų muziejuose, bibliotekose ir archyvuose sąlygos

2020-05-15

Švelninant karantino sąlygas, muziejuose, bibliotekose ir archyvuose galima bus lankytis grupėmis nebe po du, o po penkis žmones, išskyrus šeimas. Taip pat perpus sumažėjo vienam lankytojui reikalingas lankomo objekto plotas – nuo 10 kv. metrų iki 5 kv. metrų.

Tokį sprendimą pasirašė valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras  Aurelijus Veryga. Sprendimas į sigalios nuo 2020 m. gegužės 18 d.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad muziejuose, bibliotekose ir archyvuose lankytojai privalo dėvėti apsaugines veido kaukes, o į staigos turėtų pasirūpinti, kad lankytojai turėtų sąlygas tinkamai rankų higienai ir dezinfekcijai, prie į ėjimo į lankomą objektą turi būti pateikiama informaciją apie asmens higienos laikymosi būtinybę.

Taip pat lankantis šiose į staigose turi būti užtikrinta, kad lankytojai eilėse prie kasų ar kitų bilietų pardavimo vietų laikytųsi bent dviejų metrų atstumo arba galėtų bilietus į sigyti internetu, turi būti skatinami už bilietus ar kitas prekes ir paslaugas atsiskaityti ne grynaisiais pinigais. 

Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą rasite čia.

Visus operacijų vadovo sprendimus galite rasti čia.


Visuomenės informavimo grupės (VIG) informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.