Š varos akcija prie Norvilo ežerėlio

2018-09-17

 Rugsėjo 15 d.VšĮ „Darom“ kvietė visus prisijungti prie pasaulinės pilietinės akcijos „World Cleanup Day“ ir dalyvauti talkose.

 

 Plungės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai ir vadovai bei vietos gyventojai ankstų šeštadienio rytą rinkosi prie Norvilo ežerėlio. čŒia tarp kapinių ir ežero pakrantės užaugę krūmai slėpė nesąžiningų plungiškių suvežtas ir suneštas šiukšles. Kodėl vieni šiukšlina, o kiti tvarko? Kodėl pakratyti obuoliai taip pat yra atliekos? Ar šiandieniniam žmogui sunku paeiti 30-50 m ir išmesti atliekas į tam paruoštus kapinių centre konteinerius? Kodėl kyla ranka išmesti ravėjas už tvoros? Tai taip pat atliekos! Dirbdami kartu su vietos gyventojais, bandėme atsakyti į šiuos ir daugelį kitų klausimų.

 Sutvarkyta dalis kapinių šlaito (iškirstos medžių atžalos, krūmai), surinktos krūmynuose paslėptos šiukšlės. Džiaugiamės komandiniu darbu ir dėkojame prisidėjusiesiems prie mūsų aplinkos gražinimo. Daug rankų didžią naštą pakelia!

 Talkininkai vienbalsiai nutarė talkas kartoti, kol visa Norvilo ežerėlio pakrantė virs jaukia rekreacine teritorija. Visus norinčiuosius prisidėti prie šios ir kitų viešųjų erdvių tvarkymo (kirsti krūmus, panaudojant juos biokurui), prašome kreiptis į Plungės miesto seniūniją dėl numatomo tvarkyti ploto suderinimo el. p. gintaras.domarkas@plunge.lt, tel. 8 698 55141.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.