Š iandien pasiskiepyti be išankstinės registracijos galima prie 15-os „Lidl“ parduotuvių

2021-08-16
 
 
 

 


Šiandien, nuo 11.00 iki 16 val., prie „Lidl“ parduotuvių esančiuose mobiliuose vakcinavimo punktuose pasiskiepyti nuo COVID-19 galima be išankstinės registracijos. Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės.

Vakcinacija be registracijos vyks prie šių „Lidl“ parduotuvių:

„Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta kviečia visus pasinaudoti galimybe vakcinuotis arčiau namų, be išankstinės registracijos:

„Dedame pastangas, rūpindamiesi mūsų darbuotojų saugumu, o taip pat stengiamės prisidėti, kad ir vietos bendruomenės būtų saugios bei galėtų patogiai pasiskiepyti nuo COVID-19. Bendradarbiaudami su Sveikatos apsaugos ministerija ir savivaldybėmis, kviečiame gyventojus pasiskiepyti prie „Lidl“ parduotuvių net septyniolikoje šalies miestų. Džiaugiamės prisidėdami prie šios iniciatyvos ir taip suteikdami galimybę skiepą gauti dar patogiau ir lengviau pasiekiamoje bei gerai pažįstamoje vietoje prie „Lidl“ parduotuvės. Pastaruoju metu vakcinacijos jau buvo vykdomos prie „Lidl“ parduotuvių Vilniuje bei Klaipėdoje, kur sulaukė didelio norinčių pasiskiepyti žmonių susidomėjimo, tad tikimės, kad šį masinė vakcinacijos kampanija padės dar daugiau žmonių patogiai gauti skiepą“.

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir kiti trys didieji Lietuvos prekybos centrai – „Maxima“, „Iki“ ir „Rimi“. Prie pastarųjų vakcinacija be registracijos vyks kitomis ateinančių dviejų savaičių dienomis:

Primename, kad taip pat registruotis savo vakcinai nuo COVID-19 galima svetainėje www.koronastop.lt arba Karštąja linija 1808. Be to, kiekvieną ketvirtadienį visos Lietuvos savivaldybės kviečia skiepytis be išankstinės registracijos. Vakcinaciją „gyva eile“ vykdo ir Nacionalinio kraujo centro mobilūs vakcinacijos punktai. Jų turo per Lietuvą tvarkaraštį rasite ČIA.

Kviečiame nedvejoti, pasirūpinti savo ir aplinkinių sveikata ir pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.

 

SAM Spaudos tarnyba

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.