Š eimas jau pasiekė vienkartinės išmokos vaikams

2020-07-28

 

Siekiant sumažinti neigiamus ekonominius ir socialinius COVID-19 pandemijos padarinius, birželio 9 dieną Seime buvo priimtas į statymas dėl papildomų vienkartinių išmokų vaikams skyrimo. Išmokas buvo numatyta išmokėti iki liepos 31 dienos.  

Plungės rajono savivaldybėje gyvenančias šeimas, gaunančias išmokas vaikams, vienkartinės papildomos išmokos pasiekė jau liepos 24 dieną. Jų dydis priklausė nuo to, kokio dydžio išmoka (vaiko pinigai) mokama vaikui: jeigu 60 eurų, tai papildoma vienkartinė išmoka siekė 120 eurų, o jeigu 100 eurų, tai papildomai išmokėta 200 eurų vienkartinė išmoka už kiekvieną vaiką.

Plungės rajone išmokas vaikams gauna 3900 šeimų, kuriuose auga beveik 6200 vaikų, jiems per mėnesį išmokama 456 tūkst. eurų.  Šeimoms šių metų liepos mėnesį papildomai išmokėta 898 tūkst. eurų  vienkartinės išmokos.

Vienkartinę išmoką, skirtą COVID-19 pandemijos padariniams mažinti, gaus ir tie vaikai, kurie išmoką vaikui pradės gauti iki š. m. gruodžio 31 dienos. Jiems vienkartinė išmoka bus išmokėta su pirmu vaiko pinigų mokėjimu. Ši vienkartinė išmoka neturės jokios į takos gaunamai piniginei socialinei paramai – ji nebus į skaičiuojama į gautas pajamas.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.