Š eštadienįprasideda XVI tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis!

2021-08-26
 
 

 

 
Skambus, jautrus, gaudžiantis, įkvepiantis, jau šešioliktus metus Plungėje vykstantis Tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis vėl kviečia burtis į klasikinės muzikos šventę. Šiemet festivalio atidarymo šventė ir pirmasis koncertas prasidės rugpjūčio 28 dieną, 17 valandą.

Šis festivalis, gimęs iš kultūrinės kunigaikščių Oginskių patirties, subūrė ir užaugino didelį ištikimų klausytojų ratą. Renginio dalyvių saugumui, dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos nustatytų reikalavimų, prašome žiūrovų pasirūpinti ir su savimi turėti galiojantį Galimybių pasą ar kitą, Galimybių pasą atstojantį, dokumentą.

Tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio meno vadovas – profesorius Juozas Domarkas ir šiemet tik jam būdingu braižu išryškino ir sudėliojo festivalio klasikinės muzikos programą.

Plungėje, Mykolo Oginskio rūmuose, iškilmingai paskelbus apie festivalio pradžią, vyks koncertas, skirtas Kauno valstybinio choro įkūrėjo ir ilgamečio vadovo Maestro Petro Bingelio šviesiam atminimui. Programoje – Giuseppe Verdi „Requiem“.

Dalyvaus Kauno valstybinis choras (vad. Robertas Šervenikas),

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (vad. Modestas Pitrėnas), solistai Vida Miknevičiūtė (sopranas), Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas), Edgaras Montvidas (tenoras), Kostas Smoriginas (bosas- baritonas ). Dirigentas – Juozas Domarkas!

Muzikologas, koncertų vedėjas Viktoras Gerulaitis parengė ir pristatys bei netikėtomis muzikinėmis sentencijomis papuoš koncertų pristatymus.

Kviečiame dalyvauti festivalio renginiuose, pasirūpinus su savimi turėti Galimybių pasą ar kitus jį atstojančius dokumentus!

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.