Į atnaujintas Alsėdžių darželio patalpas perkels 3-5 metų vaikų grupę

2018-01-03Paskutinę praėjusių metų darbo dieną Alsėdžiuose (Plungės raj.) lankėsi meras Audrius Klišonis, jo patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis ir jo pavaduotojas Česlovas Kerpauskas. Rajono vadovai įvertino Alsėdžių darželyje užbaigtus antrojo aukšto patalpų (apie 100 kv. m) remonto darbus. Laikinai darželio vadovės pareigas einanti Vaida Silkauskienė informavo, jog čia planuojama perkelti 3-5 metų vaikų grupę, kurioje šiuo metu – net 19 mažylių.

Alsėdžių darželio vadovė nuo pat vasaros prašė Savivaldybės administracijos vadovų skirti lėšų antrojo aukšto patalpoms suremontuoti, kad vaikams skirtos patalpos atitiktų higienos normas. Rudeniop, kai į Savivaldybės biudžetą įplaukė daugiau pajamų, Alsėdžių darželio prašymas buvo patenkintas ir šiai įstaigai skirta per 30 tūkstančių eurų.

Rangovą Alsėdžių darželio patalpoms remontuoti atrinko Savivaldybė. Gruodį numatytus darbus pradėjo ir užbaigė bendrovės „RDA statyba“ iš Mažeikių darbininkai.

Antrame aukšte esančių patalpų grindys buvo pakeistos naujomis, pušinėmis, taip pat perdažytos sienos ir lubos, įrengtas naujas patalpų apšvietimas, sumontuoti nauji vaikams pritaikyti sanitariniai mazgai, sustatytos grupei skirtos virtuvėlės ir vonios spintelės. Iš sutaupytų lėšų darželis šiai grupei nupirko ir naujus drabužinės baldelius.

Darželio direktorės pareigas einanti V. Silkauskienė pasidžiaugė, jog su statybininkais pavyko sutarti ir dėl laiptinės remonto. Savivaldybės darželiui skirtų lėšų laiptinės remontui nebeužteko, tačiau „RDA Statyba“ laiptinę atnaujino ir sutiko, kad už atliktus darbus Alsėdžių darželis bendrovei atsiskaitytų dalimis.

Apsilankę Alsėdžių darželyje savivaldybės vadovai apžiūrėjo ne tik ką tik atnaujintas, bet ir kitas, remonto dar laukiančias patalpas, atkreipė dėmesį, kad ir kitose vaikų grupėse jau reikėtų pakeisti girgždančias, daug kartų lopytas grindis, nupirkti trūkstamos virtuvės įrangos.

Remonto taip pat laukia ir Alsėdžių darželio salė, kurioje prieš šias Kalėdas aktyvios mamos iš Telšių miesto surengė mugę mažamečius vaikus auginančioms alsėdiškių ir aplinkinių kaimų gyventojų šeimoms, dalijosi įvairiais vaikams skirtais daiktais, drabužėliais, batukais, žaislais ir net vežimėliais!

Kaip sakė Alsėdžių darželio vadovė V. Silkauskienė, šiuo metu miestelio darželį lanko 44 vaikai.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.