Š ateikiuose – pats darželio grupės įrengimo darbų įkarštis!

2018-08-24

 

Likus dešimčiai dienų iki naujųjų mokslo metų pradžios meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys, Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis lankėsi Šateikių pagrindinėje mokykloje ir įvertino, kaip vyksta statybos darbai būsimoje vaikų darželio grupėje.

Šateikių pagrindinės mokyklos direktoriaus Pauliaus Zakalskio duomenimis, šiais mokslo metais į mokyklą ateis per 120 mokinių. Jau sukomplektuota priešmokyklinukų grupė, kurią turėtų lankyti 15 miestelyje ir aplinkiniuose kaimuose gyvenančių vaikų. Nauja tai, kad nuo šio rugsėjo po Šateikių mokyklos stogu įsikurs ir vaikų darželis. Kaip sakė P. Zakalskis, norą lankyti darželį jau išreiškė 21 vaiko tėveliai, tačiau žiniai apie būsimą darželį Šateikiuose pasklidus plačiau norinčiųjų leisti savo vaikus į darželį gali būti dar daugiau.

Kol kas būsimojoje vaikų darželio grupėje – pats statybos darbų įkarštis! Čia dirba jau ne pirmą darželį Plungės rajono savivaldybėje remontuojantys  bendrovės „RDA Statyba“ statybininkai.  Nors iki naujųjų mokslo metų pradžios dienos suskaičiuotos, mokyklos direktorius P. Zakalskis tikisi, jog patalpos bus įrengtos laiku, beliks sustatyti naujus darželinukams skirtus baldus.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.