Š ateikiuose – antros darželio grupės poreikis

2018-10-02

 

 

Spalio 1 dieną Šateikių pagrindinėje mokykloje ir nuo šio rugsėjo veikiančioje darželio grupėje lankėsi Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis ir šio skyriaus vyr. specialistė Dangirutė Vaškienė, kurie mokyklos darbuotojams oficialiai pristatė laikinai įstaigai vadovauti paskirtą Astą Plataunienę. A. Plataunienė taip pat yra Platelių universalaus daugiafunkcio centro direktorė, tačiau, Savivaldybės tarybai pritarus, nuo spalio mėnesio vadovaus jau dviejų vaikų mokymo ir ugdymo įstaigų darbui.

Meras A. Klišonis pažymėjo, kad vienintelėje iš kaimų mokyklų – Šateikių mokykloje – mokinių skaičius auga ir šiemet šią mokyklą jau lanko 121 vaikas. Nuteikia pozityviai, kad mokykloje, atskirame korpuse, įsteigtą darželio grupę lanko 18 mažylių, ir, kaip girdėti, į darželį jau prašosi antra tiek vaikų iš Šateikių ir aplinkinių kaimų!

Šateikių pagrindinės mokyklos ūkio dalies vedėja Laima Šaputienė informavo, kad prie darželio grupės įrengimo prisidėjo ir vaikučių tėvai, savo jėgomis padarę atskirą įėjimą į grupę, sumontavę laiptus ir turėklus.  Tuščių, dar vienai darželio grupei tinkamų patalpų pastate yra, tačiau šioms patalpoms reikia remonto. Nerimą, prasidėjus rudeninių liūčių sezonui, kelia ir nesandarus mokyklos stogas. Mokyklos vadovė A. Plataunienė atkreipė mero dėmesį į atnaujinimo prašančias mokinių persirengimo (prie sporto salės) patalpas bei sanitarinius mazgus.

Darželio grupės auklėtoja dirbanti Irma Gruinienė atkreipė mero bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo dėmesį į vaikų maitinimą. Maisto tiekėjas Šateikiuose maitina ne tik darželinukus, bet ir mokyklinio amžiaus vaikus, tačiau, žvelgiant į vaikų lėkštes po pusryčių ar pietų, akivaizdu, kad tiekėjų maistas vaikams nepatinka.

A. Plataunienės nuomone, daug kas priklauso nuo maistą ruošiančių virėjų. Direktorė kalbėjo, kad Platelių UDC vaikams maistą ruošia vietinės virėjos, kurių pagamintą karštą maistą plateliškiai valgo gana noriai.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.