Š ateikių vaikinų komandai ir jos treneriui – mero padėka

2020-01-17

 

Sausio 17 dieną Savivaldybėje Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis susitiko su Šateikių pagrindinės mokyklos vaikinų salės futbolo komandos nariais, kurie  2019 metų gruodžio 12 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų vaikinų futsal žaidynių „MrGolas” superfinale ir užėmė 4 vietą. Kartu atvyko ir komandos treneris – fizinio ugdymo mokytojas-metodininkas Aloyzas Paulauskas bei Šateikių pagrindinės mokyklos vadovė Asta Plataunienė.

Kaip papasakojo mokytojas A. Paulauskas, vaikinų salės futbolo komanda buvo sudaryta iš dešimtą ir aštuntą klases lankančių moksleivių, todėl šateikiškiams teko rungtis su šiek tiek vyresniais varžovais. Nepaisant šios aplinkybės pagrindinės mokyklos komanda be didesnių sunkumų įveikė rajoninę atranką, buvo tarp stipriausių komandų regione ir nedaug trūko, kad užliptų ant „MrGolas“ prizininkų pakylos!

Meras A. Klišonis pažymėjo, kad Šateikių vaikinai, kuriems vadovauja sportui atsidavęs treneris, pasiekė puikų rezultatą, nes dėl geriausios salės futbolo komandos vardo pernai varžėsi net 80 mokyklų komandos! Už puikius sportinius pasiekimus, Šateikių ir Plungės vardo garsinimą, meras padėkos raštus įteikė salės futbolo komandos žaidėjams Gitui Mačerniui, Tomui Kupšiui, Mantui Sausdravui, Gintarui Baltrimui, Laurynui Matevičiui, Lukui Ripkauskui, Mikui Saliui ir vaikinų treneriui A. Paulauskui.

Jaunieji futbolininkai atsidėkodami merui A. Klišoniui padovanojo futbolo kamuolį su savo autografais, taip pat pažadėjo dalyvauti ir kitose salės futbolo žaidynėse, nes yra nusiteikę pasiekti dar geresnių rezultatų.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.