Š½emės nuomos mokesčio lengvatos – ir daugiabučių namų gyventojams

2021-07-08

 

Primename, kad Plungės rajono savivaldybės taryba yra nustačiusi neapmokestinamą žemės sklypo dydį žemės savininkams ir žemės nuomininkams (naudotojams) – asmenims, kuriems nustatytas 0-40 proc. darbingumo lygis, taip pat senatvės pensininkams, nepilnamečiams vaikams, kai minėtų asmenų šeimose apmokestinamojo laikotarpio pradžioje nebuvo darbingų asmenų.

Taikant žemės nuomos mokesčio lengvatas Plungės rajono savivaldybėje neišskiriami ir daugiabučių namų gyventojai, kuriems Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimu (nuo 2019 m.) nustatytas toks neapmokestinamas žemės sklypo dydis:  iki 0,04 ha Plungės mieste ir 1 ha Plungės rajono savivaldybės kaimo vietovėje.

Daugiabučių namų gyventojai dėl žemės nuomos mokesčio lengvatos prašymus kviečiami pateikti iki 2021 m. rugsėjo 1 dienos Savivaldybės administracijos (Vytauto g. 12) Bendrųjų reikalų skyriuje (115 kab.). Skenuotus žemės nuomos mokesčio lengvatos prašymus (su kitais prašomais skenuotais dokumentais) prašome teikti el . paštu savivaldybe@plunge.lt .  Prašymą taip pat galima pateikti ir per elektroninės valdžios vartus – epaslaugos.lt, https://www.epaslaugos.lt/portal/service/43645/23840?searchId=300878dc-9e5f-411e-8ee4-af898227a52e

Kartu su prašymu dėl lengvatos suteikimo būtina pridėti:

–         asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,

–        pažymą (su daugiabučio namo bendrijos pirmininko ar administratoriaus parašu ir antspaudu) apie daugiabučio namo bendrą ir nuosavybės teise priklausančio buto ir jam priskirtų kitų patalpų plotą,

–        darbingumo lygio pažymą,

–        dieninio skyriaus mokymo į staigos pažymą.

Pasiteirauti dėl mokesčio lengvatos galima Plungės rajono savivaldybės administracijos Finansų ir biudžeto skyriaus vyr. specialistų telefonu (8 448) 73113.

Daugiabučių namų gyventojų, kurie dėl žemės nuomos mokesčio lengvatos jau kreipėsi 2019 ar 2020 metais, prašymai ir papildomi dokumentai yra išsaugoti, todėl kreiptis dėl lengvatos dar kartą jiems nebereikia. Gyventojų prašoma informuoti, jei pasikeitė 2019 ar 2020 metais pateikti duomenys.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.