107 – pritarė, 145 – nepritarė, 5 neapsisprendė, ar skirti lėšų paminklo aplinkos tvarkybos darbams

2018-11-20

 

Asociacijos „Plungiškių draugija“ prezidentas Liudas Skierus kreipėsi į Plungės rajono savivaldybės administraciją su prašymu skirti 82 054,56 euro paminklinės skulptūros M. K. čŒiurlioniui (Plungės dvaro sodybos parke) aplinkos sutvarkymo darbams apmokėti.

Atsižvelgus į tai, kad Plungės r. savivaldybė M. K. čŒiurlionio paminklo pastatymo projektui jau buvo skyrusi 20 tūkst. eurų, nuspręsta pasitarti su vietos gyventojais ir organizuoti apklausą Savivaldybės svetainėje, ar tenkinti asociacijos „Plungiškių draugija“ prašymą skirti per 80 tūkst. eurų paminklo aplinkos sutvarkymo darbams apmokėti.

Balsavimas (pritariu, nepritariu, neturiu nuomonės) internetinėje erdvėje vyko nuo lapkričio 13 iki lapkričio 20 dienos (12 valandos). Balsuoti buvo leidžiama po vieną kartą iš vieno IP adreso.

Apklausos rezultatai tokie: tam, kad Savivaldybė skirtų lėšų paminklo M. K. čŒiurlioniui aplinkai sutvarkyti, pasisakė 107 asmenys (41,6 proc.), lėšų skyrimui nepritarė 145 asmenys (56,4 proc.), nuomonės dėl lėšų skyrimo neturėjo, tačiau apklausoje dalyvavo 5 asmenys (1,9 proc.). Iš viso savo nuomonę šioje apklausoje išreiškė 257 asmenys.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.