Dėl pagalbos, keičiant asmens tapatybės kortelę ar pasą

2012-02-22

 
 

     Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Migracijos poskyrio (toliau – Migracijos poskyris) specialistai pastebėjo, jog neretai  rajono gyventojai dėl į vairių priežasčių daugelį metų gyvena, turėdami  negaliojančią asmens tapatybės kortelę ar pasą. Tarp jų  yra negalinčių judėti piliečių, kurie patys arba jų globėjai nežino, kaip atvykti iki Migracijos poskyrio ir pasikeisti negaliojančius dokumentus.
     Migracijos poskyris informuoja, kad jo specialistai gali patys atvykti pas piliečius su negalia į jų buvimo vietą. Poskyrio darbuotojai, turėdami modernią mobilią biometrinių duomenų registravimo į rangą, skirtą biometriniams duomenims nuskaityti, iš  asmenų, kuriems būtina išduoti dokumentus, priims  prašymus dėl asmens tapatybės kortelės ar paso išdavimo (keitimo). Jeigu žmogus dėl ligos ar neveiksnumo pats negali atvykti į Migracijos poskyrį ,  reikia apie tai informuoti poskyrio specialistus, kurie, iš anksto suderinę laiką, atvyks pas juos į jų buvimo vietą – namus, sveikatos priežiūros, globos ar kitą į staigą. Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus, asmuo gali kreiptis į pasirinktą migracijos tarnybą, neatsižvelgdamas  į savo deklaruotą gyvenamąją vietą. Å i paslauga neatlygintinai teikiama tik neį galiems asmenims ir  asmenims, esantiems į kalinimo bei gydymo į staigose. Kitiems asmenims teikiamos paslaugos į kainis  – 23,06 lito (su PVM) už 1 valandą specialisto sugaišto laiko (už tarnybinio automobilio naudojimą mokama papildomai).
     Migracijos poskyrio kontaktiniai duomenys: tel.: (8 448) 77 336;  (8 448) 77 337, el. p. plungesrpk.vps.mp@policija.lt arba rita.rimkuviene@policija.lt 
Socialinės paramos skyrius

 
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.