Vyko tradicinis keturių miestų senjorų turnyras

2015-12-02
Turnyro dalyviai
Vyresnieji senjorai – pirmas iš kairės Vytautas Pocius


 

       Šeštadienį, lapkričio 28 dieną, Plungės visuomeniniame šachmatų klube ,,Bokštas“ vyko XVI tradicinis keturių miestų (Klaipėdos, Šiaulių, Telšių ir Plungės) senjorų šachmatų turnyras. Dalyvavo 38 šachmatininkai. Varžybos vyko šveicariškąja sistema, 11 ratų, komandų atstovams nežaidžiant tarpusavyje.

       Vyko kovingos, įdomios, gražios partijos. Surinkęs  10,5 taško iš  11 galimų, turnyro nugalėtoju tapo klaipėdietis Sergejus Drozdovas.  Tašku nuo Sergejaus atsiliko šiauliečiai Vaidotas Žilinskas (buvęs plungiškis) ir Rimas Tamošaitis. Jie atitinkamai pasidalijo antrą ir trečią vietas. Geriausiai sužaidęs plungiškis Vytautas Pocius užėmė 13-ą vietą (trečias tarp vyresnio amžiaus senjorų).

       Susumavus komandų rezultatus (į komandinę įskaitą  įėjo aštuonių geriausiai sužaidusių šachmatininkų taškai), Šiaulių komanda  tapo nugalėtoja. Antra – Klaipėda, o trečioji vieta atiteko plungiškiams. Komanda nugalėtoja apdovanota taure ir diplomu. O turnyro nugalėtojas – taure, medaliu ir diplomu. Prizininkai – medaliais ir diplomais.

       Klubo narys Albinas Klimas įsteigė 10 papildomų priziukų, kuriais buvo apdovanoti 10 žaidėjų.

       Senjorai, ne tik pažaidę, bet ir maloniai pabendravę, prisiminę senesnius laikus, pasidžiaugę dabartiniu susitikimu, vakarop išsiskirstė.

 


Genovaitė Žalimienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
X