Pagalba metantiesiems rūkyti. 2015 m. lapkričio 23-27 d. – penkių dienų NEMOKAMA programa norintiems mesti rūkyti

2015-11-04



      Kaip geriau tai padaryti – mažinti palaipsniui, o gal tiesiog nutraukti staiga? Visą tai Jums paaiškinsime penkių dienų unikalioje mokymo programoje Plungėje. Taip, pasiryžę šiam žingsniui, Jūs turėsite keletą sunkių valandų, o gabūt ir dienų. Būtent ši programa ir yra skirta padėti Jums pereiti šį nelengvą laikotarpį ir sumažinti bei nugalėti troškimą užsirūkyti naudojant natūralias priemones: fizinius pratimus, judėjimą, vandenį, saulės šviesą, orą, sveiką mitybą, poilsį ir tikėjimą.

      Programos dalyvis įgaus sveikos gyvensenos fizinių ir psichologinių įgudžių, kurie sustiprins jo sveikatą ir padės lengviau išeiti iš rūkalų vartojimo priklausomybės.

      Galbūt ir Jūs mąstote apie gyvenimą be cigaretės? Kviečiame registruotis.

      Išankstinė registracija: tel. (8 448) 52 034, el. p. plunges.sveikata@gmail.com

      Papildoma informacija: tel. 8 656 22 192, el. p. gintaras@adventistai.lt

      Užsiėmimai vyks 2015 m. lapkričio 23–27 dienomis (kiekvieną vakarą).

      Užsiėmimo pradžia 18.00 val.

      Adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 93–2, Plungė (Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras), tel. (8 448) 52 034.

      Programą veda Gintaras Nekis, Adventistų bažnyčios pastorius, šeimos ugdymo konsultantas, baigęs „Pagalbos metantiems rūkyti organizavimas bei teikimas“ mokymus ir turintis didelę patirtį vedant šias programas.

     Rūpindamiesi savo artimųjų sveikata, paskatinkite  juos dalyvauti šioje programoje.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
X