Klausimai seniūnams

Icon

Informacinis telefonas

Tel. (8 448) 73 166
Ikona

Atvykite

Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė

Klausimai seniūnams (2)

2022-10-05 15:11
Sveiki, noriu paklausti, kodėl Alsėdžiuose Gadunavo gatve važinėja sunkiasvorė technika? Ten gatvė siaura, ypač vos įvažiavus, net 2 lengviesiems automobiliams nėra kur prasilenkti. Ar negalima būtų dėl saugumo, dulkių gyventojams, uždrausti ta atkarpa važiuoti sunkiasvorei technikai? Tokia technika tikrai gali važiuoti Tylos gatve, tada įsukti į Gadunavo gatvę ir važiuoti toliau.

Atsakydami į paklausimą, norime informuoti, kad iki šiol seniūnijoje nebuvo gautas Alsėdžių mstl., Gadunavo g. gyventojų prašymas dėl sunkiasvorės technikos judėjimo ribojimo šia gatve, todėl klausimo aktualumas nebuvo žinomas.

Gavus Gadunavo g. gyventojų raštišką prašymą dėl sunkiasvorės technikos judėjimo ribojimo Gadunavo g. pradžioje (atkarpoje nuo Telšių g. iki Tylos g. sankirtos), įrengiant draudžiamuosius kelio ženklus – seniūnija gauto prašymo pagrindu galėtų kreiptis į Plungės rajono saugaus eismo komisiją klausimo svarstymui.

Norime pabrėžti, kad aukščiau minėtoje kelio atkarpoje įrengus draudžiamąjį kelio ženklą Nr. 304 ,,Krovininių automobilių eismas draudžiamas“ – būtų draudžiama važiuoti krovininiais automobiliais ir transporto priemonių junginiais, kurių didžiausioji leidžiamoji masė yra didesnė kaip 3,5 t arba didesnė už nurodytąją ženkle, taip pat traktoriais ir savaeigėmis mašinomis, išskyrus aptarnaujantįjį transportą (Aptarnaujantysis transportas – transporto priemonės, priklausančios draudžiamaisiais kelio ženklais pažymėtoje zonoje esančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, toje zonoje gyvenantiems ar dirbantiems asmenims ar atvežančios į tą zoną krovinius arba atvykstančios jų paimti, įskaitant lengvuosius automobilius taksi, atvežančius į tą zoną keleivius arba atvykstančius jų paimti.), o įrengus draudžiamąjį kelio ženklą su nurodyta ribota transporto priemonės mase, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad aukščiau minėtoje gatvės atkarpoje važinėja ir šiukšliavežės, ir mokykliniai autobusiukai.

 

Lina Matuzienė
Alsėdžių seniūnijos vyresnioji specialistė
(8 448) 48292, lina.matuziene@plunge.lt

2022-10-07

2022-05-25 15:41
Laba diena. Pastebėjimas: rytais, jau šviesiu paros metu, dega Medelyno gatvės Noriškių kaime apšvietimas. Taip pat reakrecinėje zonoje Babrungo g., Kaušėnų k.

Ačiū už informaciją ir pastabą, gatvės apšvietimo įsijungimo/išsijungimo laikas sureguliuotas.

 

Gintaras Domarkas
Nausodžio seniūnijos seniūnas
(8 448) 44 231, gintaras.domarkas@plunge.lt

 

2022-05-31

Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-07 13:35:43
This site is registered on wpml.org as a development site.