Pradedamas įgyvendinti projektas „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Plungės rajone“

2021-02-24

Plungės rajono savivaldybės administracija ir Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė projekto „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Plungės rajone“ finansavimo ir administravimo sutartį . Projektas į gyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės į traukties didinimas ir kova su skurdu“, į gyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-V-427 „Institucinės globos pertvarka“ .

Projekto biudžetas – 1 672 389,36 Eur.

Pojekto tikslas – sukurti sąlygas veiksmingam ir tvariam perėjimui nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų, kurios skatintų paslaugos gavėjų savarankiškumą ir visapusišką dalyvavimą bendruomenėje.

Projekto vykdymo metu Plungėje bus rekonstruotas vienas pastatas (Birutės g. 6) ir pastatyti dveji nauji grupinio gyvenimo namai (Mendeno g. 2J ir Rasytės g. 6), bus rekonstruotos ir socialinių dirbtuvių bei užimtumo centro veiklai pritaikytos patalpos, esančios Vytauto g. 29. Bus į sigyti reikiami baldai ir į ranga.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.