Š iandien pasiskiepyti be išankstinės registracijos galima prie „IKI“ parduotuvių

2021-08-23


 

Šiandien, nuo 11.00 iki 16.00 val., prie „IKI“ parduotuvių esančiuose mobiliuose vakcinavimo punktuose pasiskiepyti nuo COVID-19 galima be išankstinės registracijos. Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės.

 
 

Vakcinacija be registracijos vyks* prie šių „IKI“ parduotuvių:

Parduotuvių tinklo „IKI“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė dalinasi mintimis, kodėl ir kaip jie prisideda prie gyventojų kvietimo pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos:

„Mes suprantame ir palaikome valstybės politiką kuo greičiau ir efektyviau suvaldyti pandemiją. Jau daugiau nei mėnesį bendradarbiaujame su Lietuvos savivaldybėmis padėdami vykdyti informacinę kampaniją apie vakcinaciją per mūsų parduotuvių vidinį radiją ar informacines lentas, skiriame vietos mobiliems skiepijimo punktams „Iki“ parduotuvių aikštelėse. Ten besiskiepijusiems žmonėms daliname vandens. Matome, kad visa tai tikrai padeda įtikinti tiek gyventojus, tiek mūsų darbuotojus apsaugoti save bei kitus.“

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir kiti trys didieji Lietuvos prekybos centrai – „Lidl“, „Maxima“ ir „Rimi“. Vakcinacija be išankstinės registracijos jau vyko „Lidl“ ir „Maxima“ parduotuvėse. Prie prekybos centrų „Rimi“ esančiuose mobiliuose vakcinavimo punktuose bus galima pasiskiepyti jau šį trečiadienį (rugpjūčio 25 d), nuo 11.00 iki 16.00 val.

Primename, kad taip pat registruotis savo vakcinai nuo COVID-19 galima svetainėje www.koronastop.lt arba Karštąja linija 1808. Be to, kiekvieną ketvirtadienį visos Lietuvos savivaldybės kviečia skiepytis be išankstinės registracijos. Vakcinaciją „gyva eile“ vykdo ir Nacionalinio kraujo centro mobilūs vakcinacijos punktai. Jų turo per Lietuvą tvarkaraštį rasite ČIA.

Kviečiame nedvejoti, pasirūpinti savo ir aplinkinių sveikata ir pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.

*kai kuriose savivaldybėse skiepijimo laikas gali skirtis, todėl detalesnės informacijos ieškokite savivaldybės internetiniame tinklalapyje. 

 

SAM Spaudos tarnyba

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.