Š½emaitiją reprezentuos dvylika vaizdo klipų

2018-02-05

Vasario 2 dieną Plungės rajono savivaldybės administracija susitiko su MB „Insanum“ atstovais. Susitikimo metu buvo pasirašyta paslaugų teikimo sutartis dėl objektų pristatomųjų vaizdo klipų kūrimo į gyvendinant projektą „Žemaitijos regiono tradicijų sklaida e. rinkodaros priemonėmis“. Šį projektą Plungės rajono savivaldybės administracija į gyvendina kartu su partneriais – Telšių ir Kretingos rajonų savivaldybių administracijomis.

Susitikime su į monės atstovais dalyvavo Administracijos direktorius Gintaras Bagužis, mero patarėjas Mantas čŒesnauskas, Turizmo informacijos centro direktorė Sandra Kasmauskienė bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Toma Rupeikė.

Sutartyje numatyta, kad, į gyvendindama projektą, MB „Insanum“ sukurs 12 vaizdo klipų, kuriuose bus pristatomos į žymios Žemaitijos regiono vietovės. Sutartyje taip pat numatyta, kad 4 vaizdo į rašai iš visų dvylikos bus sukurti apie Plungės rajone esančius objektus. Šiuose vaizdo į rašuose pamatysime Mykolo Oginskio rūmus, kuriuose į sikūręs Žemaičių dailės muziejus, Platelių dvaro sodybos arklides su Užgavėnių ekspozicija, Platelių dvaro sodybos tradicinių amatų centrą bei Bukantės dvaro sodybą, kuriame į sikūręs Žemaitės memorialinis muziejus.

Kuriant vaizdinę medžiagą MB „Insanum“ bus atsakinga už į garsinamuosius tekstus, vertimą į anglų, vokiečių, rusų, lavių kalbas bei žemaičių tarmę, garso takelių parinkimą. Atsižvelgiant į tai, susitikimo metu taip pat buvo aptartos idėjos bei išsakyta nuomonė, kokio rezultato tikimasi iš paslaugos teikėjo.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.