Renkamos geriausios „Metų paslaugos“

2013-11-06


Lietuvos verslo konfederacija kviečia teikti paraiškas ir dalyvauti „Metų paslaugos“ apdovanojimuose. Šiuo konkursu siekiama skatinti Lietuvos į mones kurti konkurencingas, inovatyvias, aukštos pridėtinės vertės paslaugas, atitinkančias šiandienos rinkos ir vartotojų poreikius. 

Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos į monės. Dalyvių paraiškos bus skirstomos į atskiras kategorijas pagal sektorius, pavyzdžiui, informacinių technologijų ir telekomunikacijų, finansų ir finansinio tarpininkavimo, transporto ir logistikos, mažmeninės prekybos, medicinos ir sveikatinimo, teisės, švietimo ir mokymo, mokslo tiriamųjų darbų, turizmo, inžinerijos, viešųjų ryšių, energetikos  ir pan.

„Metų paslauga“ bus renkama atsižvelgiant į sėkmingą paslaugos poreikio identifikavimą ir jos pritaikymą rinkoje, paslaugos unikalumą ir inovatyvumą (pvz., technologiniai, intelektiniai sprendimai, kt), jos funkcionalumą, konkurencinius pranašumus, palyginti su analogiškomis arba panašiomis paslaugomis bei galimybėmis konkuruoti Lietuvos ir užsienio rinkose. Taip pat bus atsižvelgiama į efektyvumo rodiklius (pvz., rinkos dalies padidėjimas, į monės pelno augimas, eksporto apimčių padidėjimas, kt.) bei į vartotojų pasitenkinimą.

Kartu su „Metų paslaugos” konkursu skelbiamos ir dvi specialiosios nominacijos: „Metų vadybos inovacija“ ir „Intelektualiausia darbo vieta“. Planuojama, kad šie apdovanojimai taps kasmetiniai.

Daugiau apie tai http://lvk.lt/lt/apdovanojimai/metu-paslauga

2013 m. nominantus rinks vertinimo komisija, kurią sudaro: LVK prezidentas Valdas Sutkus, LVK viceprezidentė, advokatų kontoros LAWIN partnerė Dovilė Burgienė, LVK prezidiumo narys, „VRP Hill + Knowlton Strategies“ valdybos pirmininkas Mykolas Katkus, advokatų kontoros SORAINEN vadovaujantis partneris Laimonas Skibarka, Gintautas Galvanauskas, „Danske bankas“ generalinis direktorius, nepriklausomas atstovas Mindaugas Glodas, prof. Asta Pundzienė, Kauno technologijos universiteto mokslo prorektorė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) direktorius Arūnas Karlonas ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius Feliksas Petrauskas. 

Paraiškos priimamos iki lapkričio 18 dienos. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti iškilmingame Lietuvos verslo konfederacijos renginyje šių metų gruodį .

Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų į mones vienijanti verslo organizacija, kurianti palankią teisinę bazę ir aplinką nacionalinio verslo plėtrai. Konfederacija yra tarptautinių prekybos rūmų ICC oficialus atstovas Lietuvoje. Organizacija atstovauja daugiau nei 1500 šalies į monių ir 18 verslo asociacijų. Konfederacijos nariai sukuria apie 20 proc. viso Lietuvos BVP. 

 

Daugiau informacijos:

Anželika Voinė,

Lietuvos verslo konfederacijos komukacijos ir korporatyvinių reikalų direktorė,

anzelika@lvk.lt, tel. +370 5 212 11 11, mob. +370 6 850 0084

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.