Plungės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu išsinuomotų butus Plungės mieste ir Nausodžio seniūnijoje

2022-02-08

Plungės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu ne trumpiau kaip penkeriems metams iš fizinių ar juridinių asmenų išsinuomotų  penkis vieno ir penkis dviejų kambarių butus Plungės mieste ir Nausodžio seniūnijoje. Pirkimo objektas – pirkimas skaidomas į 10 pirkimo dalių:

Gyvenamosios patalpos bus subnuomojamos ir naudojamos Plungės rajono savivaldybės Socialinio būsto fondo plėtrai.

Būstai turi atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus. Pirkimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Kandidato pasiūlymas teikiamas užklijuotame voke.

Būstai netinkami nuomoti su bendro naudojimo patalpomis (virtuve, tualetu, vonia, dušu).

Skelbiamų derybų pirkimo sąlygos išduodamos Plungės rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriuje, 115 kabinete, Vytauto g. 12, Plungėje, tel. (8 448) 73 166, el. paštas savivaldybe@plunge.lt.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis el. p. neringa.ziliene@plunge.lt, tel. (8 448) 73 003.

Kandidatai kartu su pasiūlymu turi pateikti:

  1. Buto, kurį siūloma nuomoti, nuosavybę įrodančio dokumento kopiją (valstybės įmonės Registrų centro pažymėjimo arba Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašo kopiją);
  2. Kadastro duomenų bylos kopiją;
  3. Įgaliojimus patvirtinančius dokumentus, suteikiančius teisę asmeniui pateikti pasiūlymą ir kitus būsto pirkimo dokumentus, tikslinti pirkimo dokumentus ir derėtis dėl būsto nuomos kainos ir sąlygų, jeigu dokumentus teikia ne pats būsto savininkas;
  4. Nepriklausomo turto vertintojo nustatytą turto vertės pažymą, ne senesnę kaip 6 mėnesių;
  5. Sutikimą dėl duomenų iš VĮ Registrų centro ir paslaugų teikėjų gavimo.

Pasiūlymai pateikiami užklijuotame voke su užrašu „Plungės rajono savivaldybės administracijos Gyvenamųjų patalpų nuomos pirkimo komisijai …… nuomos pirkimo daliai“, nurodant kandidato rekvizitus. Pasiūlymas ir kiti dokumentai turi būti sunumeruoti lapo viršutiniame dešiniajame kampe, užpildytas pasiūlymas su pridedamais dokumentais surišamas ir paskutiniame lape turi būti nurodytas pateikiamų dokumentų lapų skaičius, ir tai patvirtinta kandidato arba jo įgalioto asmens parašu. Jei pasirašo savininko įgaliotas asmuo, pridedami įgalinimus patvirtinantys dokumentai. Siūlomų išnuomoti būstų dokumentai pateikiami lietuvių kalba. Pasiūlymai priimami iki 2022 m. vasario 24 d. 12.00 val. Plungės rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriuje, 115 kab., Vytauto g. 12, Plungėje.

Komisijos posėdis, kuriame bus atplėšiami vokai, vyks 2022 m. vasario 24 d. 14.00 val. 313 kab., Vytauto g. 12, Plungėje.

Išsinuomojamo būsto vertinimo kriterijai: laimėtoju išrenkamas kandidatas, kurio pasiūlyta mažiausia buto nuomos kaina per mėnesį už 1 kv. m naudingojo ploto ir kuris atitinka pirkimo sąlygose nustatytus reikalavimus.

 

Turto skyriaus informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.