Kviečia socialinių pokyčių konkursas „Talentas keisti“

2020-02-10

 

Tarptautinė organizacija „Reach For Change“ skelbia konkurso „Talentas keisti“ pradžią. Visi, turintys socialinio verslo idėją, kaip išspręsti vaikams aktualią problemą, jau dabar gali teikti paraiškas, pretenduoti į 20 tūkst. eurų premiją ir dar gauti papildomą ekspertinę paramą savo iniciatyvai įgyvendinti!

Jau tradiciniu tapusį, socialinių pokyčių konkursą „Talentas keisti“ organizacija „Reach for Change“ rengia jau šeštą kartą.

„Jau keliolika idėjų, per visą šį laikotarpį dalyvavusių konkurse, šiandien sėkmingai keičia vaikų gyvenimus į gera. Pavyzdžiui, „Anksti.lt“ padeda ankstukų susilaukusiems tėvams, „Teenshapers“ paaugliams ugdo sveikos mitybos įpročius, „Kūrybos kampas 360“ vaikams padeda suprasti pagrindinius tvarios aplinkosaugos principus. Šiais metais ir vėl norime atrasti ambicingus inovatorius, kurie būtų pasiryžę reikšmingai prisidėti prie vaikų gerovės kūrimo“, – sakė Jurgita Ribinskaitė-Glatzer, „Reach for change“ vadovė Baltijos šalyse.

Geriausios socialinio verslo, galinčio kurti geresnį pasaulį vaikams, idėjos autorius gaus ne tik pagrindinį 20 tūkst. eurų prizą, bet ir iki penkerių metų truksiančią ekspertinę paramą.

Be to, jau antrus metus iš eilės konkurse „Talentas keisti“ bus galima laimėti ir papildomą 20 tūkst. eurų premiją, įsteigtą fondo „The Ella Fund“. Šis specialus prizas bus skirtas idėjoms, kurios skatins moterų ir merginų įgalinimą, arba moters verslininkės pasiūlytam socialinio verslo sumanymui įgyvendinti.

„Įvairūs tyrimai patvirtino, kad tokia pradinio finansavimo suma yra optimali verslui pradėti. Konkursą laimėjęs socialinis verslininkas ją galės laisvai panaudoti pagal savo poreikius iniciatyvos tikslams pasiekti: nesvarbu, ar tai būtų patalpų įsigijimas, ar naujų darbuotojų įdarbinimas, ar išėjimas iš darbo, kad iniciatyvos sumanytojas galėtų skirti daugiau laiko savo idėjai įgyvendinti“, – teigė J. Ribinskaitė-Glatzer.

Anot J. Ribinskaitės-Glatzer, šis konkursas unikalus tuo, kad jame galima laimėti ne tik svarų finansavimą, bet ir galimybę dalyvauti inkubatoriaus programoje, kuri bus suteikta mažiausiai trims geriausioms idėjoms. Šią programą sudarys strateginiai verslo profesionalų patarimai, įvairių sričių specialistų konsultacijos ir ekspertinė parama.

„Pastebėjome, kad pradedantiems socialiniams verslininkams dažnai labiau nei finansinės reikia ekspertinės paramos: patarimų, išklausymo, pagalbos kuriant reikalingų kontaktų tinklą. Skaičiuojame, kad didesnė prie inkubatoriaus prisijungusių dalyvių dalis iki šiol kuria poveikį vaikams, nepaisant to, jog ne visi iš jų laimėjo finansinę paramą“, – teigė J. Ribinskaitė-Glatzer.

Konkurso paraiškas jau dabar galima pildyti internetinėje svetainėje www.talentaskeisti.lt Jas teikti bus galima iki vasario 29 d., 23:59 val.

Daugiau apie konkursą „Talentas keisti“ sužinoti galite www.talentaskeisti.lt

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.