Finansų ministerijos rengiamoje kontaktų mugėje patirtimi dalysis sėkmingiausiai įgyvendintų ES fondų finansuojamų projektų vykdytojai

2013-10-06

             
            Š. m. spalio 10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, I parodų salėje (Laisvės pr. 5, Vilnius), vyks ES struktūrinių fondų finansuojamų projektų kontaktų mugė, kurioje projektų vykdytojai pristatys savo projektus, dalysis į gyta patirtimi, dalyvaus interaktyvioje pramoginėje programoje.

            Renginyje bus apibendrintas besibaigiantis 2007–2013 m. ES struktūrinės paramos finansavimo laikotarpis. Naujojo 2014–2020 m. laikotarpio perspektyvas pristatys ES Struktūrinės paramos valdymo departamento direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Dilba ir Europos Komisijos Regioninės ir miestų politikos generalinio direktorato Lietuvos programos vadovė Ieva Vilimienė. Pranešimą ,,Kaip pasiekti sėkmę ir jos nepaleisti“ skaitys vienas žinomiausių Lietuvoje verslo sėkmės seminarų vedėjų, lyderystės psichologijos ekspertas Algirdas Karalius.
            
            Atskiroje erdvėje vyks visuomenei patraukliausių ES struktūrinių fondų lėšomis į gyvendintų projektų paroda, kurioje ir interaktyviai, ir vizualiai bus perteikiamos į gyvendintų projektų idėjos ir rezultatai. Renginio metu laukia kelionė po UAB ,,Rūta“ šokolado fabriko muziejų, išskirtinės Užutrakio dvaro, mokslo festivalio ,,Erdvėlaivis Žemė“ išradimų ekspozicijos ir kitos į domios pažintys su skirtingų sektorių projektais. Taip pat šioje erdvėje į vairiais projektų vykdytojams aktualiais klausimais konsultuos Finansų, Susisiekimo, Aplinkos, Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų, Socialinės apsaugos ir darbo, Švietimo ir mokslo, Ūkio ministerijų atstovai, Transporto investicijų direkcijos, Aplinkos projektų valdymo, Centrinės projektų valdymo agentūrų,  Informacinės visuomenės plėtros komiteto, Europos socialinio fondo agentūros, Lietuvos mokslo tarybos, Lietuvos verslo paramos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrų bei UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ specialistai.
            
             Kontaktų mugė – tai kasmetinis renginys, vykstantis nuo 2007 metų. Kontaktų mugės pagrindinis tikslas – stiprinti ir motyvuoti ES finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, dalintis informacija, aptarti į gyvendinant projektus kylančias problemas ir ieškoti jų sprendimo būdų.
      
             Šiuo metu Lietuvoje į gyvendinama 7310 projektų, iš dalies finansuojamų 2007–2013 m. ES struktūrinių fondų. Jų bendra vertė – 28,2 mlrd. Lt, iš jų ES struktūrinių fondų skirtos lėšos sudaro 21,7 mlrd. Lt. Projektų vykdytojams jau išmokėta per 16,8 mlrd. Lt. Daugiau kaip 4100 projektų, finansuotų 2007–2013 m. ES struktūrinių fondų lėšomis, jau į gyvendinta. Šių projektų vertė siekia beveik 10,5 mlrd. Lt.

LR finansų ministerijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.