Žlibinuose – trylikos kolektyvų dainos Mamoms

2023-05-09
2023-05-06 Vokalinių ansamblių festivalis „Dainuojančios bitės“

Praėjusį savaitgalį ir didesnėse, ir mažesnėse scenose skambėjo dainos Mamai. Bet bene daugiausiai jų sudainuota tradiciniame, jau 23-iajame, vokalinių ansamblių festivalyje „Dainuojančios bitės“, kuris šeštadienį surengtas Žlibinų kultūros centre. Šiųmetinis festivalis dedikuotas Mamoms, kurias sveikino ne tik trylika iš viso rajono suvažiavusių kolektyvų, bet ir Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis.

Kaip minėta, „Dainuojančių bičių“ festivalyje šiemet sulaukta net 13 vokalinių ansamblių, „suskridusių“ iš visų keturių kaimiškųjų kultūros centrų: Kulių, Šateikių, Žemaičių Kalvarijos ir Žlibinų. Šiuose kolektyvuose iš viso – net 124 dainą mylintys žmonės.

Į tradicinį festivalį susirinko ir gražiausiomis melodijomis Mamas sveikino Prūsalių moterų ansamblis „Serbentėlės“ (vad. Rita Džiaugienė), Stalgėnų mišrus ansamblis „Sodžius“ (vad. Vilija Razmienė), Stalgėnų mišrus ansamblis „Gija“ (vad. Jūratė Latakienė), Aleksandravo moterų ansamblis „Radastaׅ“ (vad. Rimantas Varkojus), Šateikių mišrus ansamblis „Saviti“ (vad. Laima Domarkienė), Žemaičių Kalvarijos moterų ansamblis „Crescendo“ (vad. Kristina Kondratavičienė), Alsėdžių mišrus ansamblis „Alsėda“ (vad. Kristina Kondratavičienė ir Žydrūnas Purauskis), Žlibinų vaikų ansamblis „Vaikystė“ (vad. Lolita Liaudanskienė) , Žlibinų mišrus ansamblis „Melodija“ (vad. Lolita Liaudanskienė), Glaudžių moterų ansamblis „Draugystė“ (vad. Kęstutis Kazlauskas), Stanelių mišrus ansamblis „Asorti“ (vad. Tomas Reminas), Kantaučių moterų ansamblis „Rugiagėlės“ (vad. Laima Domarkienė), Žlibinų mišrus ansamblis (vad. Rita Urniežienė).

Už nuotraukas ačiū Sauliui Narkui.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.