Žiemos sporto rungčių mėgėjai kovėsi sveikatingumo šventėje „Žėima 2016“

2016-01-19

 

      Sausio 16 d. prie „Ryto“ pagrindinės mokyklos susirinko nemažas būrys žmonių, panorusių dalyvauti Plungės sporto ir rekreacijos centro organizuotoje sveikatingumo šventėje „Žėima 2016“.

      Šventė prasidėjo „Snaigės“ žygiu (3 km trasa). Sulaukę grįžtančiųjų iš žygio, ledo ritulio mėgėjai pradėjo kovas ant ledo, kuriose dalyvavo keturios komandos. 1999 m. gimusiųjų ir vyresnių amžiaus kategorijoje stipriausia tapo komanda, pasivadinusi „Kirtis dešine“. Komandą sudarė: Gytis Petruškevičius, Laimonas Jocys, Ričardas Jocys ir Mantas Pargaliauskas. Jie finale rezultatu 5:3 šventė pergalę prieš „Nugalėtojus“.  2000 m. gimusiųjų ir jaunesnių amžiaus kategorijoje nugalėtojais tapo „Sajanų“ komanda, kuri rezultatu 12:3 nugalėjo „Dziudo“ ledo ritulio mėgėjus. „Sajanų“ komandą sudarė: Donatas Raudonius, Julius Simanauskas, Mantvydas Luotė ir Mantvydas Žilius.

      Po ledo ritulio varžybų prasidėjo futbolo kovos ant sniego. Komandos, kaip ir ledo ritulio rungtyje, buvo padalytos į dvi amžiaus grupes. Vyresniųjų grupėje stipriausia buvo Plungės TVM komanda (Laurynas Urbonas, Martynas Vaitkus ir Egidijus Ragainis). Tarp jaunesniųjų  neįveikiama buvo „Hetriko“ komanda (Ernestas Žymantas, Matas Jaudzemas ir Deimantas Kontenis).

      Slidinėjimo rungtyje, kurią atliekant reikėjo įveikti 600 m nuotolį, greičiausi buvo Mantas Gadeikis ir Antanas Mažonas. 150 m distancijoje greičiausi buvo Mantas Gadeikis ir Mantas Vasiliauskas. Greitojo čiuožimo rungtyje nugalėtojų medaliais pasipuošė Laimonas Jocys ir Mantvydas Žilius.  Taikliausias ritulio metimo į vartus konkurse buvo Paulius Šneideris.  Daug dalyvių susilaukė sniego gniūžtės metimo į taikinį rungtis. Taikliausios rankos titulas šioje rungtyje atiteko Ernestui Žymantui.

      Daugiausia dalyvių ir žiūrovų sveikatingumo šventėje sulaukė regbio varžybos. Dėl šios rungties į Plungę atvyko Klaipėdos regbio klubo „Kovas“ žaidėjai. Varžybose savo jėgas išbandė ir Plungės regbio klubas „Perkūnas“ bei jaunių regbio komanda „Dorbė“. Viena iš dviejų nugalėtojų taurių atiteko „Perkūno“ komandai (Edgaras Salys, Mindaugas Zaboras, Eligijus Venskus, Arūnas Šliažas, Mantas Jaudzemas ir Romas Rachimovas). Kita taurė atiteko svečiams iš Klaipėdos – „Kovo“ komandos žaidėjams (Deivid Popkop, Neilas Jaudžemas, Karolis Čižikas, Nerijus Mendelis, Vygantas Burskys ir Arūnas Šliažas).

      Sveikatingumo šventės metu dalyviai ir jos svečiai buvo vaišinami karšta arbata ir turėjo galimybę maloniai bei aktyviai praleisti laisvalaikį žiemiškame šaltyje.Plungės SRC inf.


Daugiau nuotraukų >>>


 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.