Žemaitijos nacionalinis parkas kviečia į pėsčiųjų žygį Užpelkių apylinkėmis

2024-02-22

2024 m. kovo 2 d. (šeštadienį), 10:00 val.

Kol žiema dar nesibaigė ir pelkėse neprasidėjo ramybės metas, kviečiame į pėsčiųjų žygį Užpelkių apylinkėmis aplankyti Užpelkių telmologinį draustinį ir susipažinti su atkuriamu Užpelkių pelkiniu kompleksu.

Planuojamas žygio atstumas: apie 9 km.

Trukmė: apie 2 val.

Susitikimo vieta: stovėjimo aikštelė Šiaurinėje Platelių ežero dalyje, prie kavinės „Le le terasa“. Susitikimo vietos nuoroda (koordinatės WGS: 56.071095, 21.833331).

Renginio tikslas – visus gamtos mylėtojus ar tiesiog mėgėjus joje būti ir susipažinti su gamtos stebuklais – pelkėmis bei Užpelkių pelkinio komplekso atkūrimo darbais. Žygio metu direkcijos specialistai papasakos, kaip ir kodėl šiuo metu yra atkuriamas Užpelkių pelkinis kompleksas. Maršrutas taip pat ves Užpelkių apylinkių miškais, laukais ir pievomis.

Renginys skirtas įvairaus amžiaus lankytojų grupėms, tinkamas vaikams nuo 10 metų. Svarbu, tinkamai įsivertinti planuojančių keliauti fizinį pajėgumą ir ištvermę.

Žygiui BŪTINA pasiruošti:

Po renginio bus galimybė papietauti šalia starto vietos, esančioje kavinėje „Le le terasa“.

Kaina – 6 Eur/1 asm. (Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams taikoma 50 proc. nuolaida. Su savimi reikia turėti teisę gauti nuolaidą, patvirtinantį dokumentą).

Dalyvių registracija BŪTINA. Užsiregistravus 30 dalyvių – registracija uždaroma.

Registracija: https://forms.gle/D8GzD3U9i1mAvCH96

Pasiteiravimui skambinti tel. 8 659 07 929.

SVARBU! Dalyvis, atvykdamas į renginį, patvirtina, kad supranta ir sutinka, kad renginio metu bus fotografuojamas. Nuotraukos gali būti publikuojamos ŽNPD veiklos viešinimo tikslais.

Žemaitijos nacionalinio parko direkcija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.