Vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtojo turo rezultatai

2013-01-28

 

       Å . m. sausio 27 d. buvo sužaistos Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtojo turo rungtynės. Pirmosios startavo „Milašaičių verslo“ ir „Inesos“ komandos. Å ios rungtynės pareikalavo daug fizinės ištvermės iš abiejų komandų žaidėjų, nes išaiškinti  nugalėtoją prireikė net dviejų rugtynių pratęsimų (papildomai pridėtas rungtynių laikas po 5 min.). Vedama vieno iš komandos lyderio Dainiaus Vaškio, „Inesos“ komanda rezultatu 84:92 nugalėjo priešinkų komadą ir iškovojo vienuoliktą pergalę krepšinio pirmenybėse. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė: Dainius Vaškys (39 tšk.), Pranas Drakšas (25 tšk.) ir Audrius Diekontas (20 tšk.), o pralaimėtojams – Ovidijus Stropus (22 tšk.), Darius Valančius ir Egidijus Siautilas (po 19 tšk.).
       Antrose  rungtynėse susitiko PSC ir „Lobikono“ komandos. Norėdama pagerinti savo padėtį turnyrinėje lentelėje, PSC komanda turėjo laimėti didesniu nei penkių taškų skirtumu, nes pirmajame šių komandų susitikime jie buvo nusileidę savo varžovams penkiais taškais. Pirmoji rungtynių pusė buvo į tempta, ir vyko apylygė kova, tačiau  po didžiosios pertraukos  PSC komanda spurtavo ir rezultatu 84:68 laimėjo šį susitikimą. PSC komandoje rezultatyviausi buvo: Juozas Staponkus (24 tšk.), Laimonas Puidokas (22 tšk.) ir Vytautas Navalinskas (12 tšk,). Priešininkų komandoje rezultatyviai žaidė: Nerius Jonušas (21 tšk.), Karolis Kubilius (13 tšk.) ir Martynas Grimalis (11 tšk.).
       Paskutinėse tos dienos  rungtynėse susitiko „Baudėjo“ ir „Dagių“ komandos. Rungtynes  rezultatu 89:62 laimėjo „Baudėjo“ komanda. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė: Julius Paulauskas (37 tšk.), Artūras Å akinis (16 tšk.) ir Mantas Kazragis (13 tšk.). Pralaimėtojų gretose išsiskyrė: Andrius Beinoras (21 tšk.), Valdas Tamašauskas (16 tšk.) ir  Edvinas Jurkus (11 tšk.).
       Po ketvirtojo turo rungtynių komandos išsirikiavo taip:
1. „Inesa“ (21 tšk.);
2. „Olimpas“ ir „ Lobikonas“ (po 18 tšk.);
3. PSC (16 tšk.);
4. „Milašaičių verslas“, SM 95’96 ir „Baudėjas“ (po 14 tšk.);
5. „Dagiai“ (11 tšk.).
       Visos Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių rungtynės yra žaidžiamos „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje (Telšių g. 26 A, Plungėje).

 

Pastaba. Komandos yra sužaidusios  skirtingą rungtynių skaičių.
 
Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija

 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.