VšĮ „Mes Darom“ kviečia kartu minėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį

2017-05-25

Kviečiame Jūsų savivaldybę, mokyklą, aukštąją mokyklą, nevyriausybinę organizaciją, klubą, į monę ar kitą organizaciją tapti šios „Darom” iniciatyvos partneriu ir prašome iki š. m. gegužės 29 d. užpildyti registracijos formą https://goo.gl/forms/BKMEqxFgGgI5PgVz2

Projekto tikslas – paminėti 2018 metais Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį . Šia iniciatyva bus skatinamas Lietuvos visuomenės pilietinės aktyvumas.

Projekto auditorija – savivaldybės, ugdymo į staigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės.

Projekto į gyvendintojai:  Všį „Mes Darom“, Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atskiros ministerijos, kitos nevyriausybinės organizacijos ir žiniasklaidos priemonės.

Konkretūs „Darom” projektai skirti Lietuvos 100-mečiui:

  1. Masinis Vasario 16 d. šventimas su istoriniais kostiumais ir inscenizacijomis Vilniuje ir Kaune, į kurį bus kviečiami dalyviai iš visų savivaldybių.
  2. Lietuvos Takas – per visą Lietuvą eisiantis pėsčiųjų takas su skiriamaisiais ženklais. Pirmoji jo rytų-vakarų ašis kirs apie 20 savivaldybių, tačiau vėliau jis apraizgys visas 60 savivaldybių.
  3. Nenutrūkstamas 2018 m.  vasario 16 – kovo 11 bėgimas. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bėgikai, vienas kitą keisdami nesustodami, bėgs 24 paras. Kitos savivaldybės, kurios mano, jog sugebės į traukti bent 300 žmonių, pasiruošusių bėgti, taip pat kviečiamos prisijungti.
  4. Mini Lietuva 2018 – entuziastai kurs Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų norinčių prisijungti miestų miniatiūrinius modelius,  maketus, kaip jie atrodė 1918 m.

Artėjantis Valstybės atkūrimo šimtmetis yra ne tik proga pažymėti praeitį , bet ir galimybė drauge kurti mūsų šalies dabartį ir ateitį . Šimtmečio herojus yra kiekvienas aktyvus kuriantis pilietis. Šimtmečio proga norime paskatinti visuomenę kurti sau, savo bendruomenei, miestui ir šaliai ir taip parodyti, kad esame aktyvių piliečių tauta, besirūpinanti savo nariais ir savo valstybe.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2015 m. rugpjūčio 19 d. nutarimu Nr. 904 „Dėl Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos patvirtinimo“ patvirtino Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programą. Projekto metu organizatoriai kartu su partneriais į gyvendins į vairias Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui skirtas paminėti veiklas.

 

Roberta Deveikytė,
VšĮ „Mes Darom“ l .e. p. direktorė
mob. tel. +37067116838
el. paštas r.deveikyte@mesdarom.lt
www.mesdarom.lt
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.