VMI primena, ką svarbu žinoti dirbant pagal paslaugų kvitus

2023-08-31

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) primena gyventojams, užsiimantiems sezoniniais žemės ūkio ar miškininkystės darbais, kaip teisingai įforminti paslaugas, teikiamas pagal Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitus (toliau – paslaugų kvitai).

„Su žemės ūkio bei miškininkystės paslaugų kvitais gyventojai supaprastinta tvarka gali teikti sezonines, trumpalaikes ir aukštos kvalifikacijos nereikalaujančias paslaugas, tačiau mokesčių administratorius pastebi, kad ne visi šios tvarkos laikosi tinkamai. Dažniausios klaidos – paslaugų kvituose trūksta reikiamų duomenų, paslaugų teikėjui nėra išduodamas antras jo egzempliorius. Paslaugų kvitai turi būti užpildyti laiku, prieš pradedant teikti paslaugas“, – pabrėžia Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas.  

Moterys skina obuolius
Pexels nuotr.

Ką svarbu žinoti dirbant su paslaugų kvitais:

Klaipėdos AVMI primena, kad informacijos mokesčių klausimais savarankiškai galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt. Konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos paskambinus 1882 (+370 5 260 5060) ar e. būdu per Mano VMI, nuotolinės paslaugos – telefonu 8 5 2191 777. Paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose –  tik su išankstine rezervacija.

Klaipėdos AVMI inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.