Vilniaus maratone žibėjo ir plungiškiai

2019-09-10

Sekmadienį Vilniuje, Katedros aikštėje, į dešimtūkstatinę bėgikų minią įsiliejo ir trys Plungės klubo „Versmė“ nariai – Andrius Preibys, Mindaugas Šaltmeris ir Rimvydas Alminas. Daug laiko treniruotėms atidavę plungiškiai, pamiršę nuovargį ir skausmą,  „Danske Bank Vilniaus maratono“   finišo liniją kirto aplenkę šimtus varžovų.

Ilgiausią ir daugiausiai ištvermės pareikalavusią 42 km ir 195 m distanciją bėgę A. Preibys ir M. Šaltmeris pranoko savo ir sirgalių lūkesčius: Andrius, trasoje užtrukęs 2 val. 45 min. ir 18 sek., finišavo 10-asis, Mindaugas, maratono distanciją įveikęs per 3 val.  3 min. ir 24 sek., – 43-iasis. Maratoną bėgo daugiau kaip 1100 bėgikų iš Lietuvos ir svečių šalių, jį pavyko įveikti 856 dalyviams.

Andriui šis maratonas nebuvo pirmas, „Versmės“ klubo narys pastaruoju metu renkasi ilgas ir sudėtingas distancijas, kuriose kilometrų kartais būna netgi daugiau

kaip 100. Tuo tarpu Mindaugas tokio ilgio distanciją varžybose įveikė  pirmą kartą. Tačiau, kaip patikino iškart po varžybų, tikrai ne paskutinį. Abu bėgikai sakė esą patenkinti užimtomis vietomis, bičiuliškai sveikino vienas kitą bei džiaugėsi sirgalių palaikymu.

O dešimties kilometrų distanciją skriete praskriejo (35 min. 2 sek.) R. Alminas. Tarp 1969 šioje trasoje finišavusių dalyvių jis buvo 6-asis, o tarp lietuvių – trečiasis.

Klubo „Versmė“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.