Vėl kviečia gerumo projektas „Vaikų svajonės”

2016-11-11

       Projektas „Vaikų svajonės” pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant į gyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.

       Projekto veikla pagrį sta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto į gyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.

       Projektas „Vaikų svajonės” – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori į gyvendinti šių vaikų svajones. Mes suteikiame galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, į gyvendinant vaikų svajones.

       Ačiū, kad pildote vaikų svajones ir praskaidrinate nelengvą jų kasdienybę. Geri darbai, kuriems susiburiame draugėn, yra viena prasmingiausių žmogaus veiklų.

       Trumpas vaizdo siužetas apie projektą:  https://www.youtube.com/watch?v=6bhbWp2S80w

       Plungės rajono vaikų svajones išpildyti galite čia: http://vaikusvajones.lt/index.php?wishs=Ie%C5%A1koti&age=0&sav=41&lytis=0

 

Projekto organizatoriai

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.