Vėl „Grand Prix“ iš Krasnogorsko parvežtas į Plungę

2015-09-15

 

       Krasnogorsko rajono savivaldybė (Rusijos Federacija), įgyvendinama partnerystės sutartį su Plungės rajono savivaldybe, šiais metais – ketvirtus metus iš eilės – kvietė Plungės meno kolektyvus dalyvauti tarptautiniame meno festivalyje „Naujasis pasaulis“ („Novyj mir“). 2014 m. šiame festivalyje Plungei atstovavo „Saulės“ gimnazijos vaikinų grupė „Džentelmenai“, kurie laimėjo festivalio Grand Prix.

       Šiai metais, jausdami didelę atsakomybę, Plungei atstovavo „Saulės“ gimnazijos moksleiviai – Kornelija Uselytė ir Marius Mickus – bei plungiškė Gabrielė Raudytė, šiuo metu besimokanti Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Jaunuoliai parengė ir konkurse pristatė  bendrą meninę programą, kuri sulaukė didžiulio komisijos narių bei publikos dėmesio.

       Šiemet  festivalyje „Naujas pasaulis“ dalyvavo virš 50 kolektyvų iš  6 valstybių: Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos, Vokietijos ir Bulgarijos. Dvi dienas visi festivalio dalyviai varžėsi teatro, estradinės, klasikinės, patriotinės dainos, šokio nominacijų konkursuose. Šių nominacijų nugalėtojai, tarp jų ir Plungės atstovai, buvo pakviesti dalyvauti finaliniame GALLA koncerte. Koncerto metu buvo jaučiama  didžiulė įtampa, nes visi kolektyvai buvo gana stiprūs ir profesionalūs.

       Turbūt neužsimirš ta akimirka, kai buvo skelbiami konkurso rezultatai – plungiškiai antrus metus iš eilės tapo konkurso „Naujas pasaulis“ nugalėtojais ir į Plungę antrąkart sugrąžino Grand Prix taurę!

       Nors vizito tikslas buvo atstovauti  Plungės miestui bei Lietuvai tarptautiniame festivalyje, tačiau organizatoriai pasistengė, kad jaunimas aplankytų įžymias vietas. Buvo suorganizuotos kelionės į Maskvą, Raudoną aikštę, buvo galima  pamatyti naktinę Maskvą. Jaunuoliai lankėsi privačiame V. Zadorožnovo technikos muziejuje.

       Tarptautinio jaunimo festivalio data sutapo su Krasnogorsko rajono švente. Joje dalyvavo miestų partnerių delegacijų atstovai. Plungės rajono savivaldybei atstovavo Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis, Savivaldybės tarybos nariai Jonas Varkalys ir Marė Valaitienė.

       Norisi pasidžiaugt, juk Plungėje gyvena, mokosi, kuria talentingi jauni žmonės, kurie garsina savo miestą visame pasaulyje.

Kultūros ir sporto skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.