Vaikinukas gyvas ir sveikas. AČIŪ „Oktopuso“ gelbėtojams!

2023-07-18

Vasara – tas laikas, kai visus mus traukia prie vandens, o kur vanduo – ten ir pavojai, kurių pasekmės gali būti ir tragiškos. Praėjusį savaitgalį tik žingsnis iki didžiulės nelaimės buvo likęs Platelių ežere su pripučiamu burbulu pramogavusiems jaunuoliams, dviem broliams iš Platelių. Laimei, pagalbos šauksmas laiku pasiekė nardymo centro „Oktopusas“ gelbėtojus.

Kaip pasakojo „Oktopuso“ savininkas Arūnas Vainora, savaitgalį prie Platelių ežero buvo daug poilsiautojų, tad buvo tikimybių, kad kažkam gali prireikti gelbėtojų pagalbos, tad budėjimo režimas buvo sustiprintas.

„Taip ir nutiko, mūsų pagalbos išties prireikė. Situacija tokia: į dešinę nuo jachtklubo esančiame paplūdimyje du plateliškiai jaunuoliai, broliai, sumanė išbandyti pripučiamą vandens burbulą, kuris buvo pritvirtintas prie kranto.  Į burbulą įlipus jaunesniajam broliui, virvė kažkaip nutrūko ar atsirišo, ir stiprus vėjas burbulą pradėjo nešti tolyn į ežerą“, – pasakojo Arūnas Vainora.

Pasak „Oktopuso“ savininko, vyresnysis brolis iš pradžių dar pats bandė plaukti paskui burbulą, bet matydamas, kad nepavyks, grįžo į krantą, prašydamas, kad žmonės kviestų pagalbą. „Kol žmonės skambino į 112, vaikinukas atsirado pas mus, tad šokom į laivą ir plaukėm link Pilies salos, nes būtent prie jos ir nunešė burbulą. Laimei, viskas baigėsi sėkmingai: jaunesniajam broliui oro nepristigo, jis buvo ištrauktas iš burbulo, pargabentas į krantą ir perduotas specialiosioms tarnyboms.

Taigi „Oktopuso“ gelbėtojų dėka didžiulės nelaimės išvengta, jaunuolis atsipirko išgąsčiu.

Už išgelbėtą gyvybę nuoširdų AČIŪ tariame „OKTOPUSUI“, JO VADOVUI ARŪNUI VAINORAI IR KITIEMS DRĄSIEMS GELBĖTOJAMS.

Nardymo centro „Oktopusas“ gelbėtojai, kurie įsikūrę šalia jachtklubo, jau ne vienerius metus savanoriškais pagrindais gelbėja žmones Platelių ežere, teikia pirmąją pagalbą. „Jokios sutarties neturime, yra tik geranoriškas žodinis susitarimas, kad, jei gauname pranešimą, metame visas pramogas ir skubame į pagalbą. Juolab kad turime greičiausią laivą ežere. Jei gresia pavojus žmogaus gyvybei ar sveikatai, skambinkite telefonu 112 arba tiesiogiai mums telefonu 8 626 23007“, – kalbėjo Arūnas Vainora.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.