Tradicinis tarptautinis festivalis ,,Kovo 11-osios vaikai” vėl džiugins plungiškius!

2013-03-05

 

       Plungės kultūros centras, minėdamas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, tradiciškai jau aštuntą kartą kviečia į tarptautinį vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalį „Kovo 11-osios vaikai“.

       Šio festivalio tikslas – liaudiškų šokių sklaida ir populiarinimas, suburiant geriausius šalies vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvus, skatinti vaikų ir jaunimo pilietiškumą bei patriotizmą. Tai geriausia pasiekti, rengiant liaudiškų šokių programas, į kurias įpintos tradicinės ir senosios lietuviškos melodijos, prasmingi tekstai, šokiai, muzika. Į festivalius visada pakviečiami ir kaimyninių šalių kolektyvai. Plungiškiai galėjo susipažinti su Lenkijos, Latvijos, Estijos ir kitų šalių liaudiškų šokių jaunaisiais atlikėjais. Šiemet plungiškių laukia pažintis su profesionaliais kolektyvais: iš Latvijos Cesio kultūros ir turizmo centro atvyksta vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Randinš“ (vadovė Sandra Jonaite), iš  Slovakijos –  Košicės miesto vaikų folkloro ansamblis ČARNIČKA (vadovė Tóthova).

       Be festivalio šeimininkų – Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos „Mažasis Suvartukas“ (vadovė Ilona Baltikauskaitė), – žiūrovų laukia pažintis ir su vaikų tautinių šokių ansambliu iš Klaipėdos jaunimo centro  „Vijurkas“ (meno vadovė Violeta Šleinienė, vadovė Laura Šleiniūtė).

       Plungės kultūros centras kviečia kartu švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apsilankyti tradiciniame  šventiniame festivalyje  „Kovo 11-osios vaikai”!

Randinš Čarnička

Kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.