Tradicija tęsiama: seniūnijų darbuotojai baigiantis žiemai vėl rinkosi į sueigą

2017-03-03


 

 

       Plungės rajono savivaldybės seniūnijų darbuotojai tęsia tradiciją kartą per dvejus metus kartu su šeimų nariais susirinkti į būrį: susipažinti, kas dar nepažįstami, pabendrauti, pašmaikštauti, tiesiog smagiai praleisti vieną savaitgalio vakarą kartu.   

       Prieš porą metų toks seniūnijų darbuotojų susiėjimas vyko Žemaičių Kalvarijoje. Burtai lėmė, kad kitą sueigą teko organizuoti Nausodžio seniūnui Dariui Preibiui.  

       „Per sueigą seniūnams tenka iš kepurės traukti po riešutą. Dešimt riešutų yra įprastų, o vienas – su palinkėjimu! Būtent toks ypatingas riešutas prieš dvejus metus teko man, todėl nebuvo kitos išeities, ir, kol neprasidėjo gavėnia, spėti organizuoti seniūnijų darbuotojams nuotaikingą popietę“, – sakė D. Preibys.

       Paprastai iš kiekvienos seniūnijos (jų Plungės savivaldybėje yra vienuolika) atvyksta po dešimt žmonių, todėl D. Preibiui teko pas kaimynus žvalgytis erdvesnių patalpų, mat Nausodžio seniūnijoje tokių, deja, nėra. Sueigos dalyvius svetingai priėmė Žlibinų kultūros centras.  

       Šį kartą sueigoje pramoginių šokių ritmus pademonstravo jaunimas iš Kulių, žemaitišką dainą užtraukė folkloro ansamblis „Vaisgamta“, padainavo ir Kulių kultūros centro vokalinis ansamblis, o gerą juoko dozę dovanojo humoro grupė „Trauklapis“ iš Stalgėnų.   

       Sueigoje taip pat dalyvavo vicemeras Mindaugas Jurčius, mero patarėjai Gintautas Vaitkevičius ir Mantas Česnauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis ir jo pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, tarę darbuotojams nuoširdžių sveikinimo žodžių.

       Programai įsisiūbavus, seniūnams vėl teko traukti burtus, kam teks garbė organizuoti kitą sueigą. Riešutas su palinkėjimu šį kartą pakliuvo į Aurimo Vasiliausko rankas, taigi, po poros metų šventė vyks Paukštakių seniūnijoje.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.