Tęsiam tradicijas: šeimos buriasi rungtyniauti

2019-03-14

Kovo 11 d. „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje vyko „Judėk ir švęsk su SRC. Šeimų estafečių varžybos“. Tęsiant tradiciją, antrus metus iš eilės Plungės sporto ir rekreacijos centras subūrė šeimas ir vieningai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

            Šioje šventėje daug dėmesio skirta vaikams, kad mažieji šventės dalyviai šypsotųsi ir būtų laimingi. Kartu su maža padūkusia Pimpačkiuke buvo išlieta daug energijos, entuziazmo ir daug šypsenų. Taip pat prie šios šventės prisidėjo svečiai iš Karo prievolės ir komplektavimo Plungės skyriaus. Šventinei dienai jie paruošė keletą karinių užduočių. Kartu su renginio dalyviais smagiai atšventė Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šeimų estafečių varžybose laimėjo draugystė, o šeimos apdovanotos  medaliais, šakočiais ir paguodos prizais. Trečios vietos nugalėtojai – Alėjūnų šeima, antros vietos – Čiuželiai, o pirmą vietą antrus metus iš eilės iškovojo Pečiulių šeima.

Šios šventės tikslas – sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšius, kartu leidžiant laiką, pažinti vienas kitą geriau, suburti visuomenę ir mokėti dalintis. Gyvenimo tempui vis greitėjant, laikas ir dėmesys yra bene brangiausias dalykas, kurį galime dovanoti savo artimiausiems žmonėms.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.