Šventos Onos atlaidai Kantaučiuose

2018-08-06

 

 

 

 

Liepos 29 dieną kantautiškiai ir kaimo svečiai rinkosi į kasmetinius Šventos Onos atlaidus.

Mišias aukojo monsinjoras Rimantas  Gudlinkis, giedojo Vilija Mikštaitė ir „el Fuego“ grupės nariai, Kantaučių bažnyčios choristai ir jų vadovė Rūta Černeckienė.

Vėliau susirinkusieji turėjo galimybę pasiklausyti V. Mikštaitės  ir „el Fuego“  grupės narių Tomo Povilionio (tenoras) ir Eugenijaus Chrebtovo (baritonas) atliekamų kūrinių.

Šventėje dalyvavo Seimo nariai Jurgis  Razma ir Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės tarybos nariai Aidas Kėsas, Audrius Šapalas, Algirdas Pečiulis.

Sveikinimo žodį tarė Žlibinų seniūnė Sigutė Žeimaitienė. Padėkota visiems, kurie prisidėjo prie bažnyčios remonto ir jos puošybos šiai šventei.

Po koncerto bažnyčioje „Kontaučių“ būrelio medžiotojai pakvietė prie kultūros namų pasivaišinti keptu šernu.

Antroje šventės dalyje buvo pasveikintos Onos, liepos mėnesio jubiliatai ir švenčiantys gimtadienius liepos 29 dieną. Taip pat buvo pagerbti gražiausiai besitvarkančių sodybų savininkai. Jais šiemet tapo Elena ir Augustinas Kazbarai, Dalia ir Vladas Jonikai, Gražina ir Algis Lingiai.

Susirinkusiesiems koncertavo Žlibinų kultūros  centro Kantaučių skyriaus moterų ansamblis, Šateikių  kultūros centro vokalinis ansamblis „Saviti“. Vakare vyko diskoteka su Gediminu Kontvainiu.

Už paramą organizuojant šventę kantautiškiai dėkoja Plungės rajono savivaldybei , ŽŪKB „Pieno gėlė“, Kantaučių bendruomenei ,„Kalnas“, „Kontaučių“  medžiotojų būreliui ir visiems, kurie prisidėjo, kad šventė jos dalyviams paliktų neišdildomą įspūdį.


Žlibinų kultūros centro Kantaučių skyriaus kultūrinių renginių organizatorė Genovaitė Pučkoriutė

    

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.