Sveikinimai jubiliejaus proga

2024-01-29

Sausio 21-osios šv. Mišios Kulių Šv. vyskupo Stanislovo bažnyčioje buvo kiek kitokios nei kiekvieną sekmadienį: pasibaigus pamaldoms, kuliškiai ir svečiai liko bažnyčioje, kad pasveikintų savo dvasininką – 50‐mečio jubiliejų švenčiantį Kulių parapijos kleboną Arvydą Mačiulį.

Plungės rajono savivaldybės vadovų vardu jubiliatą sveikino Savivaldybės mero patarėja Anastasija Bojog. „Kiekvienas jubiliejus yra ta riba, kai stabtelime, kad permąstytume prabėgusį laiką, nuveiktus darbus. Ačiū už viską, ką darote dėl Kulių ir kuliškių“, – į jubiliatą kreipėsi mero patarėja.

Sveikinusiųjų buvo ir daugiau – klebonui Arvydui Mačiuliui ranką spaudė Seimo narys Jonas Varkalys, akcentavęs, kad kunigas puikiai tvarkosi prieš 120 metų statytoje Kulių šventovėje, linkėjęs sveikatos ir dar ilgų metų tarnaujant Kuliams.

Už dvylika metų trunkančią bendrystę ir bendrus darbus vardan Kulių klebonui dėkojo Kulių seniūnė Daivutė Petrauskienė, Kulių krašto bendruomenės „Alantas“ pirmininkė Agnė Alčauskienė, Kulių gimnazijos vadovė Inga Blėdienė, gausus būrys seniūnaičių, bažnyčios giedotojai.

Pats kunigas Arvydas Mačiulis buvo kuklus: „Tikėjausi, kad tykiai praslinksiu, deja, nepavyko. Ačiū už parodytą dėmesį, ačiū, kad taip gausiai susirinkote. Kai atvykau į Kulius, dar ir keturiasdešimties neturėjau, bet štai jau ir 50 sulaukiau. Nežinau, už ką gavau tokią Dievo dovaną – taip ilgai tarnauti Jūsų parapijoje“, – kreipdamasis į kuliškius ir svečius sakė Kulių Šv. vyskupo Stanislovo parapijos klebonas.

Sveikatos Jums, ilgų gyvenimo metų ir darnaus ryšio su parapijiečiais, kunige Arvydai!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.