Sužaistos Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių antrojo turo rungtynės

2013-01-18

 

       Å . m. sausio 12 d. buvo sužaistos pirmosios antrojo turo vyrų krepšinio pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baudėjo“ ir „Milašaičių verslo“ komandos. Nors nuo pirmos minutės „Baudėjo“ komandos žaidėjai bandė vytis priešininkų komandą visą rungtynių laiką, tačiau šį kartą stipresni buvo „Milašaičių verslo“ krepšininkai, kurie rezultatu 47:75 laimėjo šį susitikimą.  Nugalėtojų komandoje taiklumu išsiskyrė: Laimonas Sabaliauskas (19 tšk.), Ovidijus Stropus (18 tšk.) ir Egidijus Siautilas (13 tšk.). Pralaimėtojams taškus pelnė: Mantas Kazragis (11 tšk.), Evaldas Gedaminas ir Laurynas Vagnorius (po 8 tšk.).
       Kitos dvejos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynės buvo sužaistos  sausio 13 dieną. Pirmosios susitiko SM 95‘ 96 ir „Inesos“ komandos. Runtynių pradžioje atrodė, kad savo ūgio pranašumu ir patirtimi „Inesos“ krepšininkai lengvai laimės šias rungtynes. Plungės sporto mokyklos auklėtiniai, vedami Lietuvos nusipelnusio lietuvos trenerio Genadijaus Glikmano, neleido varžovams atsipalaiduoti ir tik rungtynių pabaigoje rezultatu 92:96 nusileido savo varžovams. „Inesos“ komandoje prie pergalės daugiausiai prisidėjo: Edvardas Varpiotas (34 tšk.), Dainius Vaškys (21 tšk.) ir Audrius Diekontas (17 tšk.), o varžovų komandoje geriausiai sekėsi:  Žygimantui Jociui (31 tšk.), Vytautui Daniui (23 tšk.) ir Tomui Žukauskui (14 tšk.).
       Antrose tos dienos rungtynėse susitiko PSC ir „Dagių“ komandos. Rungtynes užtikrintu taškų skirtumu –  rezultatu 91:66 –  laimėjo PSC komanda. Rezultatyviausi laimėtojų komandoje buvo: Nerius Adomavičius ir Kęstutis Kvietkus (po 28 tšk.), Vytautas Navalinskas (16 tšk.), o pralaimėtojų komandoje – Andrius Beinoras (19 tšk.), Žydrūnas Petrošius (12 tšk.) ir Žygimantas Stropus (11 tšk.).
       Sausio 15 d. (antradienį ) buvo sužaistos paskutinės šio turo rungytnės, kuriose susitiko „Lobikono“ ir „Olimpo“ krepšininkai. Pirmame rungtynių kėlinyje atrodė kad kova tarp šių dviejų komandų bus apylygė ir į tempta, tačiau antrame kėlinyje, savo trijų atakų lyderių dėka ir dėl jų tritaškių metimų taiklumo, „Olimpo“ komanda išsiveržė į priekį ir nebeleido savo varžovams jų pasivyti. Susitikimą rezultatu 104:75 laimėjo pirmenybių lyderiai –  „ Olimpo“ krepšininkai. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė: Sigitas Kažukauskas (27 tšk.), Vaidas Venskus (23 tšk.) ir Alidas Žukauskas (21 tšk.), o pralaimėtojams – Dalius Norgėla (15 tšk.), Darius Kaveckis ( 14 tšk.), Karolis Kubilius ir Martynas Å imkus (po 13 tšk.).
       Po antrojo rato antro turo komandos išsirikiavo taip:
1. „Olimpas“ (18 tšk.);
2. „Inesa“ (17 tšk.);
3. „Lobikonas“ (15 tšk.);
4. PSC (13 tšk.);
5. „Milašaičių verslas“ ir SM 95’96 (po 12 tšk.);
6. „Baudėjas“ (11 tšk.);
7. „Dagiai“ (9 tšk.).

 
 

Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.