Susitikimas su rašytoja Erika Umbrasaite

2019-02-20

 Vasario 26 d., antradienį, 16.30 val., kviečiame į išskirtinį susitikimą su dar išskirtine ir žavia asmenybe Erika Umbrasaite!

Tai Prancūzijoje gyvenanti rašytoja ir žurnalistė, kurios pernai pasirodžiusi knyga Prancūzija mon amour“ akimirksniu tapo bestseleriu. Kasdienybėje Erika  – mažos galerijos viduramžių miestelyje savininkė, o laisvalaikiu ir svajonėse – daug keliaujanti ir istorijas kolekcionuojanti rašytoja. Šiais metais pasirodė dar viena nauja rašytojos knyga – romanas „Paskolink man savo gyvenimą“. Tai tarsi desertas intelektualiai sielai, kai norisi ko nors lengvo ir ne pernelyg saldžiai romantiško; tai pasakojimas, pabarstytas elegantiškos erotikos pipirais ir dvelkiantis lengvu kriminalu; tai smagus, įkvepiantis, prajuokinantis ir pravirkdantis, elegantiškas, šmaikštus prancūziškas gyvenimas.

Tad, argi svarbu, kad mes kviečiame Jus susitikti paprastą savaitės vakarą? Prancūzija žavėtis galima kasdien, bet žavėtis kartu su rašytoja Erika Umbrasaite – neatimkit iš savęs šitokios šventės ir pramogos sielai!  Taigi  AU REVOIR! Susitinkame antradienį, vasario 26 d., 16.30 val., Plungės viešojoje bibliotekoje laikrodinėje (Parko g. 7).

 

Bibliotekos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.